Trwa ładowanie...

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski rozstali się. Pogodynka wydała oświadczenie

To było krótkie, ale intensywne uczucie. Po kilku dniach spekulacji Paulina Koziejowska postanowiła wydać oświadczenie, w którym nie pozostawia złudzeń co do końca swojego związku z Jackiem Borkowskim. Nie pierze jednak publicznie brudów, wprost przeciwnie.

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski rozstali się. Pogodynka wydała oświadczenieŹródło: Facebook.com
d2qhuax
d2qhuax

Poznali się na jednej z branżowych imprez i niemal od razu zostali parą. Byli razem trzy miesiące, w przeciągu których zdążyli zaplanować ślub, odwiedzić wszystkie telewizje śniadaniowe, by opowiedzieć o łączącym ich uczuciu i wstawić kilkadziesiąt wspólnych zdjęć do mediów społecznościowych.

Pod koniec listopada pojawiły się pierwsze informacje o rozstaniu pary, ale żadna ze stron nie komentowała plotek. Mówiło się, że Paulina postanowiła zakończyć relację po tym, jak przyłapała Jacka na flircie z innymi kobietami w internecie.

Koziejowska w końcu zabrała głos i oficjalnie pożegnała się z Borkowskim. Trzeba jednak przyznać, że zachowała przy tym klasę.

d2qhuax

- To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile... - napisała na instagramie pogodynka.

Spodziewaliście się, że to się tak skończy?

d2qhuax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhuax