Trwa ładowanie...
d14txl7

Paulina Krupińska nie poszła na pokaz, bo była zmęczona. Podała powód i zapytała o zdanie inne mamy

Paulina Krupińska to prezenterka telewizyjna oraz modelka. Jak większość celebrytów jest obecna w mediach społecznościowych. I choć rzadko to robi, to ostatnio na Instagramie wrzuciła zdjęcie z synkiem, wywołując przy okazji dyskusję wśród innych mam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paulina Krupińska z synkiem.
Paulina Krupińska z synkiem. (Instagram.com)
d14txl7

- Bywacie tak zmęczeni, że zasypiacie razem ze swoimi dziećmi? – napisała Krupińska. Dodała, że tego wieczoru miała pojawić się na pokazie Łukasza Jemioła, na którym standardowo było mnóstwo celebrytów.

Mamy w mediach społecznościowych są bardzo aktywną grupą. Często doradzają sobie nawzajem i wspierają się nawzajem Tak też było w tym przypadku. - Pewnie, że tak i uwielbiam te chwile kiedy możemy poleżeć razem i czuć jego oddech ciepło i zapach . Niekiedy zdarza mi się zasnąć na siedząco kiedy karmie syna piersią (oryginalna pisownia – red.) – napisała jedna z internautek.

d14txl7

Pojawiły się też komentarze o zupełnie innym wydźwięku. - Oj przez pierwsze trzy lata do głowy by mi nie przyszło wychodzenie. Zmęczenie to jedno, a z kim tu dzieci zostawić. Chcesz być mamą, musisz zrezygnować z siebie (oryginalna pisownia – red.) - dodała inna użytkowniczka Instagrama.

Wśród porad i wsparcia nie mogło zabraknąć także zarzutów, które uderzają w to, jaką prezenterka jest mamą. - Nie sądzę, żebyś była aż tak zmęczona Matką Polka to ty nie jesteś wiec Zdjęcie Super tylko kobieto idź do pracy na 12 godz. Normalna praca a nie "ścianki" a potem możesz pisać o zmęczeniu w pełnym makijażu (oryginalna pisownia – red.) – skomentowała oburzona kobieta.

Nie ulega wątpliwości, że macierzyństwo to piękny czas, który wymaga wielu wyrzeczeń i zmian. Pewne zmiany z pewnością dostrzegła Paulina Krupińska, która nie miała siły na to, żeby pojawić się na wydarzeniu modowym.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7