Trwa ładowanie...

Paulina Krupińska o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Spoczywaj w pokoju Piotruś"

Dziś rano odnaleziono ciało zaginionego w niedzielę Piotra Woźniaka-Staraka. W mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać poruszające wpisy gwiazd. Jeden z nich dodała Paulina Krupińska-Karpiel.

Paulina Krupińska o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Spoczywaj w pokoju Piotruś"Źródło: Materiały prasowe
d3pnsxx
d3pnsxx

Wiadomość o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła mediami. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę w nocy. Poszukiwaniami mężczyzny zajął się WOPR.

Po pięciu dniach wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński poinformował na Twitterze, że z wody wyłowiono ciało 39-letniego mężczyzny. Prokuratura w Olsztynie potwierdziła, że jest to Piotr Woźniak-Starak.

Gwiazdy, które znały osobiście męża prezenterki TVN, zaczęły wstawiać wzruszające posty w mediach społecznościowych. Czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka udostępniła Małgorzata Domagalik, a także Borys Szyc, który wspomniał swojego przyjaciela. Dołączyła do nich również Paulina Krupińska-Karpiel.

Pod czarno-białą fotografią, prezentującą uśmiechniętego Piotra Woźniaka-Staraka, modelka napisała: "Piotruś. Spoczywaj w pokoju".

Pod postem pojawiły się komentarze internautów, którzy również wyrazili swój żal: "Przykro każdego zgaszonego życia", "Niech mu ziemia lekką będzie", "Straszna tragedia".

d3pnsxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3pnsxx