Trwa ładowanie...
d2eijjt

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie z wesela. Ależ oni się kochają!

Przepiękna góralska uroczystość, grono najbliższych osób i zakochana para młoda. Ślub Sebastiana Karpiel-Bułecki i Pauliny Krupińskiej był wyjątkowy. Teraz prezenterka opublikowała zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Góralskie wesele Sebastiana i Pauliny.
Góralskie wesele Sebastiana i Pauliny. (Instagram.com)
d2eijjt

W polskim show-biznesie to naprawdę gorący okres. Jakiś czas temu na ślubnym kobiercu stanęła Doda, Dominika Gwit czy Sylwia Nowak. A wszystko to utrzymywane w wielkiej tajemnicy. Gwiazdy, choć może wydawać się to nieco dziwne, takie chwile chcą przeżywać daleko od blasku fleszy i medialnego rozgłosu

Ceremonia odbyła się 26 lipca w Kościelisku. Piękniejszej uroczystości nie można było sobie wyobrazić. Wyjątkowy klimat nadały góralskie akcenty. Oprócz tego data ślubu, choć nietypowa, była dokładnie przemyślana. 26 lipca jest dniem świętej Anny, która jest patronką małżeństw i matek. Przy okazji dzień ten przypadał w czwartek, co z pewnością miało też odwrócić uwagę mediów.

Goście po ceremonii wybrali się na wesele do Zakopanego. Paulina Krupińska pokazała na swoim instagramowym profilu zdjęcie. Nie brakowało czułości i modnego ostatnimi czasy napisu "LOVE".

Życzymy dużo miłosći Paulinie i Sebastianowi.

d2eijjt

Podziel się opinią

Share

d2eijjt

d2eijjt