Trwa ładowanie...
d2rkae1

Paulina Krupińska pokazała słodkie zdjęcie swojego synka! Musicie to zobaczyć

Modelka niedawno urodziła drugie dziecko. Gwiazda w końcu spełnia się w roli mamy, o czym od zawsze marzyła. Właśnie pochwaliła się uroczą fotką swojego synka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska pokazała słodkie zdjęcie swojego synka! Musicie to zobaczyć
(Instagram.com)
d2rkae1

Paulina Krupińska to szczęśliwa mama. Modelka miesiąc temu urodziła drugie dziecko i nie kryje swojego szczęścia. W social mediach od czasu do czasu zamieszcza fotografie z pociechami. Tym razem pokazała urocze zdjęcie małego Jędrka, na którym widać tylko stópkę. Paulina w ten sposób chciała zakomunikować, że chłopiec jest już na świecie od miesiąca. Kilka dni wcześniej gwiazda pochwaliła się fotką z profesjonalnej, rodzinnej sesji, na której trzyma chłopca na rękach. Nie zabrakło też uroczego podpisu:
- Jeśli chcesz poznać idealnego mężczyznę musisz go sobie urodzić ❤️ Jędrek - napisała.
Paulina Krupińska odkąd zaczęła funkcjonować w świecie show-biznesu, podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Wielokrotnie mówiła w wywiadach, że marzy o tym, aby mieć dzieci i realizować się w roli matki. Jak widać to marzenie właśnie się spełnia u boku ukochanego mężczyzny, Sebastiana Karpiela-Bułecki. Co więcej, modelka doskonale łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Wszystko dlatego, że ma ogromne wsparcie rodziny, która w czasie jej nieobecności zawsze zaopiekuje się Antosią i Jędrkiem.

   Instagram.com
   Instagram.com

Paulina Krupińska: "Show-biznes to nie miejsce dla małych dzieci"

d2rkae1

Podziel się opinią

Share

d2rkae1

d2rkae1