Trwa ładowanie...
d1foen7

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z wakacji. "Rodzice lekko wykończeni"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to wyjątkowo dobrana para. Jednak jak zaznacza ukochana muzyka, codzienne życie to nie tylko romantyczne chwile i przyjemności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paulina i Sebastian tworzą zgrany duet
Paulina i Sebastian tworzą zgrany duet (Instagram.com)
d1foen7

Modelka ostatnio pochwaliła się uroczym wspólnym zdjęciem z wakacji. "Teraz przydałyby się wakacje dla rodziców, bo lekko wykończeni", podpisała dowcipnie. Podpis jest wymowny i to nie tylko ze względu na to, że są rodzicami dwójki małych dzieci.

Wspólnych błogich chwil nie jest jednak tak wiele, jak mogłoby się wydawać. Sebastian Karpiel-Bułecka jest wziętym muzykiem, a wakacje to zawsze intensywny sezon koncertowy. - Sebastiana w domu nie ma czasami po pięć dni. Bywa, że załamuję ręce i nie wiem, za co się zabrać. Jestem sama, dwójka dzieci, pranie, kuchnia, zmywanie. Ale tak jest, gdy decydujesz się na wspólne życie z muzykiem – powiedziała ostatnio „Faktowi” i dodała, że życie z zapracowanym artystą pełne jest wyrzeczeń.

d1foen7

- Gdy nadchodzi weekend i życie rodzinne innych kwitnie, chodzą na spacery czy do knajp, ja siedzę sama z dziećmi. Czasami obiecuję sobie, że zrobię mnóstwo rzeczy, jak tylko Tosia i Jędrek zasną. Jednak oni nie zasypiają, a ja w końcu padam razem z nimi... – podsumowała modelka w rozmowie z tabloidem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1foen7

Podziel się opinią

Share
d1foen7
d1foen7