Trwa ładowanie...

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z wakacji. "Rodzice lekko wykończeni"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to wyjątkowo dobrana para. Jednak jak zaznacza ukochana muzyka, codzienne życie to nie tylko romantyczne chwile i przyjemności.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcie z wakacji. "Rodzice lekko wykończeni"Źródło: Instagram.com
d3m8fo1
d3m8fo1

Modelka ostatnio pochwaliła się uroczym wspólnym zdjęciem z wakacji. "Teraz przydałyby się wakacje dla rodziców, bo lekko wykończeni", podpisała dowcipnie. Podpis jest wymowny i to nie tylko ze względu na to, że są rodzicami dwójki małych dzieci.

Wspólnych błogich chwil nie jest jednak tak wiele, jak mogłoby się wydawać. Sebastian Karpiel-Bułecka jest wziętym muzykiem, a wakacje to zawsze intensywny sezon koncertowy. - Sebastiana w domu nie ma czasami po pięć dni. Bywa, że załamuję ręce i nie wiem, za co się zabrać. Jestem sama, dwójka dzieci, pranie, kuchnia, zmywanie. Ale tak jest, gdy decydujesz się na wspólne życie z muzykiem – powiedziała ostatnio „Faktowi” i dodała, że życie z zapracowanym artystą pełne jest wyrzeczeń.

- Gdy nadchodzi weekend i życie rodzinne innych kwitnie, chodzą na spacery czy do knajp, ja siedzę sama z dziećmi. Czasami obiecuję sobie, że zrobię mnóstwo rzeczy, jak tylko Tosia i Jędrek zasną. Jednak oni nie zasypiają, a ja w końcu padam razem z nimi... – podsumowała modelka w rozmowie z tabloidem.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3m8fo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m8fo1