Trwa ładowanie...
paulina krupińska

Paulina Krupińska pokazała zabawne zdjęcie. Mamy dobrze znają ten widok

Paulinie Krupińskiej nie brakuje poczucia humoru. Podzieliła się w sieci refleksją, jak wygląda codzienność mamy dwójki dzieci i rozbawiła swoje fanki.

Share
Paulina Krupińska pokazała zabawne zdjęcie. Mamy dobrze znają ten widok
Źródło: ONS.pl
dk4mnxk

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są rodzicami dwójki dzieci. Prezenterka i modelka od czasu do czasu pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda ich codzienność z dwoma pociechami.

Na jej profilu na Instagramie nie brakuje uroczych wspólnych zdjęć, relacji z wycieczek i ujęć wyjętych wprost z rodzinnego albumu. Przykłada jednak wagę, by nie dać się zwariować w pogoni za idealnym wizerunkiem w sieci. Wiele z tych zdjęć jest niepozowanych, uwieczniających dzieci podczas beztroskiej zabawy lub dokazywania.

Od czasu do czasu zamieszcza też posty z przymrużeniem oka, w których pokazuje, że życie mamy nie zawsze jest sielanką. I właśnie jedną z takich codziennych, niełatwych sytuacji podzieliła się z fanami.

Internautki, które zobaczyły wygodnie rozpostarte dzieci, które przynajmniej w teorii spały z mamą, z rozbawieniem komentowały, że gdzieś już widziały ten obrazek.

dk4mnxk

Cóż, z pewnością niejedna mama przeżywała taką sytuację, prawda?

Zobacz wideo: Paulina Krupińska o "instamatkach": Łatwiej hejtuje się matki-celebrytki

dk4mnxk

Podziel się opinią

Share
dk4mnxk
dk4mnxk