ycipk-a8z7z2

Paulina Krupińska zachwycona kosmetykami Anny Lewandowskiej. Teraz musi odpierać ataki

Paulina Krupińska pochwaliła nowy interes Anny Lewandowskiej. Nie trzeba było długo czekać na reakcję poirytowanych internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska podpadła swoim fanom
Paulina Krupińska podpadła swoim fanom (ONS.pl)
ycipk-a8z7z2

Anna Lewandowska otworzyła kolejny nowy biznes. Tym razem została właścicielką linii kosmetyków, które mają pielęgnować nie tylko naszą skórę, ale wpływać także na umysł. Wśród nich znajdziemy m.in.: balsam wzmacniający efekty treningu, żele do mycia twarzy, maseczki upiększające i serum odmładzające. Linia wegańskich produktów do pielęgnacji trafi do sklepów 29 października. Z tej nowiny najbardziej ucieszyły się gwiazdy, które przyjaźnią się z trenerką.

Jedną z tych, które nie mogą się już doczekać premiery, jest Paulina Krupińska. Modelka wyraziła swój zachwyt w jednym z komentarzy na Instagramie: "Nareszcie będę miała czego używać".

Nie trzeba było długo czekać, aż internauci wyłapią jej opinię. Pojawiły się głosy, że przecież Krupińska jest ambasadorką znanej sieci drogerii i jeszcze niedawno zachęcała do zakupów kosmetyków Ewy Chodakowskiej (z którą zresztą jest skonfliktowana).

"Nie próbowałam. Mówiłam tylko o promocji, która była w aktualnej ofercie. (...) Używam i mam swoje ulubione, ale mogę używać również Phlov by Anna Lewandowska. Jedno nie wyklucza drugiego" - zakończyła dyskusję Krupińska.

ZOBACZ WIDEO: Krupińska: "Meghan Markle pokazała prawdziwą kobietę po porodzie"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a8z7z2

ycipk-a8z7z2
ycipk-a8z7z2