Trwa ładowanie...
d6hmm68

Paulina Młynarska apeluje do Polaków: "Zęby bolą od patriotycznych dzióbków, głupich min i wywalonych cycków"

Dziennikarka dodała na swoim profilu wpis, w którym prosi, aby Polacy dodawali w mediach społecznościowych przemyślane zdjęcia dotyczące Powstania Warszawskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Młynarska apeluje do Polaków: "Zęby bolą od patriotycznych dzióbków, głupich min i wywalonych cycków"
(ONS.pl)
d6hmm68

Paulina Młynarska zaapelowała do swoich obserwatorów, aby zwrócili uwagę na to, jakie dodają w sieci zdjęcia upamiętniające 73. rocznicę Powstania Warszawskiego. Wiadomo, że jak co roku, na Facebooku pojawi się mnóstwo zdjęć, np. selfie z dzióbkami. Dziennikarka przestrzega przed tego typu fotkami:

Chcesz odświeżyć garderobę i przy okazji nie zbankrutować? Sprawdź stronę Eobuwie kupony rabatowe

- Mam taką delikatną sugestię: kiedy opatrujecie Państwo swoje zdjęcia profilowe hasłem "1 sierpnia '44 pamiętamy", zerknijcie, proszę, czy aby zamieszczane zdjęcie licuje z przesłaniem. Zęby bolą od patriotycznych "dzióbków", głupich min i wywalonych cycków. Dziekuję za uwagę.

d6hmm68

Pod wpisem pojawił się spory odzew. Fani poparli postulat Młynarskiej. Wśród komentarzy pojawił się też post Tamary Arciuch, która jest zażenowana kampanią jednej z największych firm w Polsce:

- PGE reklamuje się wizerunkiem powstańca. I hasło: Poświęcenie kosztuje energię czy coś w ten deseń. Mózg mi sie zlasował. Mam nadzieje, że to fejk....

My również przyłączamy się do apelu Pauliny Młynarskiej.

63 dni chwały. Powstanie Warszawskie

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68