Trwa ładowanie...
13-01-2017 15:39

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik nagrały piosenkę o PiS i San Escobar.

Zespół Chicas de San Escobar, czyli Paulina Młynarska i Julia Chmielnik, postanowił obśmiać wpadkę Witolda Waszczykowskiego. Celebrytki nagrały piosenkę oraz teledysk, które zmieściły w sieci. Piosenka lawinowo rozchodzi się w sieci i zbiera pozytywne komentarze internautów. Przeważa wśród nich propozycja udziału w Eurowizji.

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik nagrały piosenkę o PiS i San Escobar.Źródło: Youtube.com
d37xjme
d37xjme

Skład zespołu to Lola Margines, czyli Paulina Młynarska, która napisała słowa piosenki, oraz Hulia Corason, czyli Julia Chmielnik, która skomponowała muzykę. Piosenka "Słodki Presidente" odnosi się do wpadki Ministra Spraw Zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego, który podczas debaty Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku powiedział: "Mamy okazję prawie do 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi, jak np. krajami na Karaibach po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji. Na przykład z takimi krajami, jak San Escobar albo Belize". Niefortunna pomyłka wywołała lawinę żartów i internetowych memów dotyczących nieistniejącego państwa San Escobar.

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik, znana między innymi z roli trenera wokalnego w "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz z nieudanego małżeństwa z Hubertem Urbańskim, dorzuciły swoją cegiełkę do żartów z wpadki. Będą nagrywać więcej piosenek jako Chicas de San Escobar?

Paulina Młynarska ONS.pl
Paulina Młynarska Źródło: ONS.pl
Julia Chmielnik ONS.pl
Julia Chmielnik Źródło: ONS.pl
d37xjme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37xjme