ycipk-2i1fuk

Paulina Młynarska miała depresję? Udostępniła na Instagramie znaczące zdjęcia

Paulina Młynarska udostępniła na swoim profilu instagramowym dwa zdjęcia. Tym samym poruszyła ważny problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych ważny problem
Paulina Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych ważny problem (Instagram.com)
ycipk-2i1fuk

Paulina Młynarska niedawno obchodziła 48. urodziny. Z tej okazji zdecydowała się porównać na swoim instagramowym profilu dwa zdjęcia. Na jednym ma 32 lata, na drugim – 48. W prostych jednak wzruszających słowach dziennikarka zwróciła uwagę na ważny problem, a mianowicie walki z depresją. Na początku przyznała od razu:

"Taka rozkmina post urodzinowa: na zdjęciu po prawej mam 32 lata, mieszkam w Paryżu w zjawiskowej willi z mężem sławnym reżyserem, pracuję w radiu 'France Culture' jako reporterka i... mam depresję" – szczerze napisała Młynarska. Później było o wiele mocniej:

"Właśnie zaczynam pomalutku swoją mozolną ścieżkę terapeutyczną. Jeszcze wiele błędów przede mną, wiele smutku, dużo łez. Ale ponieważ nie zejdę z tej ścieżki, nie odpuszczę, nie opuszczę siebie w potrzebie, już za kilka lat będzie dużo lepiej. A za kilkanaście będzie tak jak na zdjęciu po lewej" – Młynarska pokazała, jak wiele zmieniła w jej życiu terapia. Wpis zakończyła słowami:

ycipk-2i1fuk

"Mam na nim 48 lat, mieszkam sama, w maluteńkim domku na Krecie. Jestem pisarką i nauczycielką jogi. Jestem szczęśliwa. Nawet jeśli pojawia się cień, wiem, skąd przyjdzie światło. Masz jedno życie. Nie porzucaj siebie" – dodała fanom otuchy.

Co sądzicie o wpisie Pauliny Młynarskiej?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2i1fuk

ycipk-2i1fuk
ycipk-2i1fuk