Trwa ładowanie...

Paulina Młynarska o molestowaniu: "Byłam w 6. miesiącu ciąży. Myślałam, że poronię."

Gwiazda słynie z tego, że odważnie zabiera głos na tematy publiczne i jest szczególnie wrażliwa na sprawy dotyczące kobiet. Dziennikarka dołączyła do internetowej akcji, która ma uświadomić, jak powszechnym problemem jest molestowanie kobiet. Opublikowała wstrząsające wyznanie.

Paulina Młynarska o molestowaniu: "Byłam w 6. miesiącu ciąży. Myślałam, że poronię."Źródło: ONS.pl
d41a2cu
d41a2cu

Afera z Harveyem Weinsteinem uruchomiła wielką dyskusję na temat tego, jak wiele kobiet doświadczyło molestowania seksualnego. Na fali głośnego skandalu popularna aktorka Alyssa Milano zamieściła na swoim koncie na Twitterze krótki apel: "Ja też. Jeśli wszystkie kobiety, które były kiedyś molestowane seksualnie, napisałyby słowa "Ja też" w statusie, to może pokazałybyśmy ludziom, jaką skalę ma to zjawisko".

Do akcji przyłączyło się wiele kobiet na całym świecie. Jedną z osób, która zdecydowała się otwarcie opowiedzieć o swojej historii, jest Paulina Młynarska.

- Ja też. I to wiele razy. W szkole było dopadanie i rozbieranie dziewczynek w kiblu, strzelanie z biustonosza na korytarzu - dla dorosłych:"końskiezalotychłopcytakmają". Raz w Paryżu, wcześnie rano z nożem przy gardle, raz w biurze wpływowego producenta filmowego.* W Dębkach na drodze do plaży - byłam w 6 mies. ciąży . Po ucieczce biegiem myślałam, że poronię.* Rok temu na plaży w Azji, w biały dzień. Wczoraj na deptaku. Nie liczę obleśnych aluzji, komentarzy w pracy, wpisów w necie. Widzicie nasi i nie nasi mężczyźni, nam się to zdarza ciągle, regularnie. Tak często, że nawet tego nie rozpamiętujemy. Ale gdzieś w środku zostają ślady na zawsze - napisała na Facebooku Paulina Młynarska.

Wyznanie dziennikarki poruszyło internautów.

d41a2cu

- Jest nas więcej niż się nam może wydawać - skomentowała post Młynarskiej jedna z kobiet.

Myślicie, że takie internetowe akcje zmienią w jakiś sposób trudną sytuację kobiet?

Zobacz też: Młynarska: "To niesamowite. Feminizm został odczarowany, Pudelek pisał o prawach kobiet!"

d41a2cu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41a2cu