Trwa ładowanie...

Paulina Młynarska opowiada o konflikcie z rodzeństwem

Rodzeństwo Młynarskich nigdy nie miało ze sobą dobrych relacji. Starsze siostry często ulegały emocjom i kłóciły się, ich jedyny, najmłodszy brat starał się być na uboczu i nie angażował w rodzinne konflikty. Wszystko zmieniło się, kiedy ich ojciec, Wojciech Młynarski poważnie zachorował. W najnowszym wydaniu magazynu "Show" Paulina zdradziła, że rodzinna tragedia zbliżyła do siebie całą trójkę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Młynarska opowiada o konflikcie z rodzeństwemŹródło: East News
d4cazmo
d4cazmo

Ostatnie miesiące życia Wojciecha Młynarskiego przyczyniły się do tego, że Agata, Paulina i Jan spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, opiekując się umierającym ojcem. - Musimy sobie na nowo poukładać świat bez Taty, który był niesamowicie mocną osobowością. To nie będzie łatwe. Byliśmy we trójkę, więc wtedy naprawdę błogosławiłam los, że mam rodzeństwo - powiedziała Paulina w rozmowie z gazetą.

East News
Źródło: East News

Wszystko wskazuje na to, że siostry postanowiły zakopać wojenny topór. - Dawniej darliśmy ze sobą koty, między nami była też spora różnica wieku. Dzięki bratu i siostrze mogliśmy podzielić się tą opieką. Wiedziałam, że kiedy ja byłam zajęta albo wyjeżdżałam, oni przejmą obowiązki. Ja byłam na miejscu, kiedy oni nie mogli. Były okresy, żeśmy się różniły z siostrą, ale teraz jesteśmy stare wróble. Agata przekroczyła 50-tkę, a ja za chwilę skończę 47 rok, mamy dość mądrości życiowej, aby wiedzieć co jest naprawdę ważne - dodała młodsza z sióstr Młynarskich.

d4cazmo

Wojciech Młynarski zmarł 15 marca o godz. 20.40 po długiej walce z chorobą. O jego złym stanie zdrowia i kłopotach z sercem mówiło się od dawna. O śmierci poinformowały dzieci twórcy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4cazmo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cazmo