ycipk-2ap08c

Paulina Sykut-Jeżyna o trudnym dzieciństwie i sukcesie

Dziś to jedna z największych gwiazd Polsatu. Ale nie zawsze miała w życiu szczęście. W dzieciństwie zaznała biedy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut
Paulina Sykut (ONS.pl)
ycipk-2ap08c

W jednym z wywiadów Sykut-Jeżyna opowiedziała o biedzie, w jakiej dorastała. "Fakt" zapytał ją, dlaczego zdecydowała sie o mówić o tym głośno. Prezeneterka odpowiedziała:

"Był to wywiad o tym, że to nie rzeczy materialne budują nasze poczucie własnej wartości, ale to, ile miłości dostaniemy w domu i ile uwagi poświęcają nam nasi rodzice. Bez względu na to, czy spotykają nas traumatyczne doświadczenia, jakim na przykład dla mnie była śmierć mojego taty. Ale to, że nie mieliśmy dużo pieniędzy nie było dla nas żadną ujmą, a ja tego nie pamiętam jako traumę. To chciałam przekazać".

Paulina opowiadała, że luksusem w jej rodzinie były kanapki z szynką, które zdarzały się raz w miesiącu, po wypłacie. Czego nauczyła ją bieda?

ycipk-2ap08c

"Mam szacunek do tego, co mam. Mam wspaniałą rodzinę, jestem zdrowa. Bo ja wiem, co jest istotne w życiu i to jest właśnie to, co wynosimy z domu. Te wartości i ten kręgosłup moralny. Nie to, ile zarabiamy i jaki sukces odnieśliśmy".

Celebrytka powiedziała też, czym dla niej jest sukces:

"Dla mnie największym sukcesem jest to, że jestem szczęśliwa, zdrowa, i że tak zbudowałam świat wokół siebie, że dobrze mi się w tym wszystkim funkcjonuje, pomimo tego, że pracuję w mediach".

ycipk-2ap08c
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ap08c

ycipk-2ap08c
ycipk-2ap08c