Trwa ładowanie...
d33pg4l

Paulina Sykut pokazała zdjęcie brzuszka i... wywołała burzę

Paulina Sykut-Jeżyna niedawno ogłosiła, że jest w piątym miesiącu ciąży. Prowadząca „Must Be The Music” nie zamierza jednak rezygnować z pracy i aktywności fizycznej. Ostatnio pokazała zdjęcie z basenu. Niektórzy fani gwiazdy nie chcą uwierzyć, że rzeczywiście spodziewa się ona dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna (Instagram.com)
d33pg4l

Prezenterka i jej mąż, Piotr Jeżyna nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich pierwszej pociechy. Niedawno ogłosili, że znają już płeć dziecka i wybrali dla niego imię. Okazuje się, że Paulina urodzi dziewczynkę, która otrzyma imię Róża. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza rezygnować z kariery telewizyjnej. Dlatego mimo ciąży zamierza poprowadzić jesienny „Taniec z gwiazdami”. Nic dziwnego, że stara się dbać o formę.

Dziennikarka opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie w kostiumie kąpielowym. #matka #pływająca #supernaturalgirl #sporty #superpower #haveaniceday - podpisała je.

Fani gwiazdy zaczęli chwalić jej idealną sylwetkę. Rzeczywiście, mimo że Sykut-Jeżyna już za cztery miesiące zostanie mamą, wcale się nie zaokrągliła. Z tego powodu niektórzy internauci zaczęli zarzucać jej, że... wcale nie jest w ciąży.

d33pg4l

Mamy nadzieję, że przyszła mama nie przejmuje się podobnymi komentarzami. Wiele ciężarnych kobiet z pewnością chętnie zamieniłoby się z nią miejscami!

Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Jeżyna ONS.pl
Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Jeżyna (ONS.pl)
d33pg4l

Podziel się opinią

Share
d33pg4l
d33pg4l