Trwa ładowanie...

Paulinie Młynarskiej szkoda dzieci Figury i Górniak!

Paulinie Młynarskiej szkoda dzieci Figury i Górniak!Źródło: Fotografia: Akpa
dh25jrt
dh25jrt

Paulina Młynarska na swoim blogu wyznała, że żal jej dzieci Katarzyny Figury i Edyty Górniak. Dlaczego?

Bycie dzieckiem celebrytki nie jest takim łatwym zadaniem. Polaków próbuje o tym przekonać Paulina Młynarska. Prezenterka w swoim wywodzie na temat dzieci gwiazd na blogu podparła się przykładem dzieci Katarzyny Figury i Edyty Górniak. Młynarska twierdzi, że publiczne pranie brudów źle odbija się na psychice ich dzieci.

Nie wiem i nikt z nas nie wie, jak naprawdę jest i było w domach Edyty Górniak, czy Katarzyny Figury. Nie mam zamiaru podważać ich racji. Chciałabym tylko, sama będąc dzieckiem artystów, zwrócić ich uwagę na to, że przeżywając swe rodzinne dramaty w przestrzeni publicznej, rozjeżdżają walcem psychikę swoich dzieci. Im i tak nie jest łatwo, bo sam fakt posiadania sławnych, wybitnych rodziców nie ułatwia zbudowania siebie - napisała na swoim blogu.

Mnie jest żal dzieci ludzi, którzy pchają się do mediów. Mnie jest żal dzieci Katarzyny Figury. Mnie jest żal syna Edyty Górniak. Mnie jest żal dzieci, których rodziców wojna jest obiektem zainteresowania mediów i sami rodzice to powodują - dodała.

Zgadzacie się z nią?

(fakt)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną

dh25jrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dh25jrt