Trwa ładowanie...
d2dgxf0
Muzyka

Pawbeats Orchestra: rap i hip-hop z orkiestrą robią wrażenie w operowych salach! Koncerty w kilkunastu miastach

14 września oficjalnie ruszyła trasa koncertowa Pawbeats Orchestra 2019/20. Publiczność jednogłośnie twierdzi, że to było coś! Artystom i muzykom wielkie brawa należą się przede wszystkim za atmosferę, która panowała podczas koncertu, a raczej w czasie dwóch koncertów. Zainteresowanie było tak duże, że udało się zorganizować dwa koncerty tego samego dnia. Nie dziwi fakt, że spora cześć publiczności deklaruje ponowny udział w koncercie.
Podziel się
Najbliższe koncerty Pawbeats Orchestra już w październiku
Najbliższe koncerty Pawbeats Orchestra już w październiku (Dagmara Szewczuk)
d2dgxf0

Pawbeats od lat promuje projekty producenckie związane z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu i orkiestry smyczkowej wystąpią wokaliści, hip-hoperzy, raperzy. Jednym z nich jest GrubSon.

Na dzień przed koncertem w sieci miała miejsce premiera utworu "OFFLINE ". Pawbeats i GrubSon nagrali wspólnie utwór, który promuje trasę koncertową Pawbeats Orchestra.

Dagmara Szewczuk

"Od zawsze podobała mi się aura, którą wokół siebie ma GrubSon - jako człowiek i artysta. Zaprosiłem go do wzięcia udziału w naszej trasie koncertowej i nagrania wspólnego utworu. “OFFLINE” promuje nasze koncerty w kilkunastu miastach w Polsce, a także jest bonusowym utworem na winylu "OUT", który miał premierę 14 września. Nie mogę się doczekać koncertów, połączymy siły z moimi ulubionymi wykonawcami. Damy z siebie wszystko." – zapewnia Marcin Pawłowski znany jako Pawbeats.

d2dgxf0

Trasa koncertowa zagości w prestiżowych miejscach koncertowych w kilkunastu miastach Polsce, w każdym z nich wystąpi GrubSon. "Gdy Marcin zaprosił mnie do udziału w całej trasie koncertowej w towarzystwie genialnych artystów, podjęcie decyzji trwało sekundę. Stworzenie wspólnego utworu, który będzie promował to wydarzenie, było kwestią czasu. Instrumental, który podesłał mi Pawbeats, pobudził moją wyobraźnie i skłonił do twórczego myślenia. Tak właśnie powstał "OFFLINE ". Jaki jest i o czym opowiada? Sprawdźcie sami :)" – zachęca GrubSon.

Dagmara Szewczuk

Najbliższe koncerty Pawbeats Orchestra odbędą się wg harmonogramu: Szczecin (12.10), Kraków (25.11), Toruń (28.11), Łódź (02.12). Kolejne, bo już w 2020r.: Gdańsk (11.01), Lublin (19.01), Białystok (20.01), Suwałki (01.02), Poznań (02.02), Wrocław (14.02), Warszawa (16.02), Rzeszów (17.02), Katowice (07.03).

W tym oryginalnym projekcie muzycznym wystąpią również: Bisz, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.

Dagmara Szewczuk

Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt "Utopia", "Orchestra", "Chakra" w duecie z Kalim czy też wydanej w 2018 roku "OUT ". Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty. Trwa sprzedaż biletów! Nie możecie tego przegapić!

Bilety i opis koncertów:
bilety24.pl https://www.bilety24.pl/artysta/pawbeats-79.html
goingapp.pl https://goingapp.pl/polecamy/pawbeats-orchestra
empikbilety.pl https://empikbilety.pl/?filters=phrase:pawbeats

Patronat medialny: WP, RMF MAXXX
Organizator: Agencja Muzyczna Union http://mua.com.pl/

d2dgxf0

Partnerem tekstu jest Agencja Muzyczna Union.

d2dgxf0

Podziel się opinią

Share

d2dgxf0

d2dgxf0