Paweł Deląg singlem! "Nie daj Boże, żeby mężczyzna trafił na królową lodu"

Paweł Deląg singlem! "Nie daj Boże, żeby mężczyzna trafił na królową lodu"

Już dawno temu przylgnęła do niego etykieta playboya oraz filmowego amanta. Od dłuższego czasu Paweł Deląg jest jednak singlem. Czy po tym, jak przypisywano mu bliższą znajomość z Dominiką Kulczyk oraz Emmą Kiworkową, z którą rzekomo planował nawet ślub, uznał, że potrzebuje chwili oddechu? Obejrzyjcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

O swoim podejściu do miłości i związków gwiazdor opowiedział w wywiadzie dla dwutygodnika „Party”. - Jeśli mężczyzna kocha, a potrafi pięknie i głęboko, to nie daj Boże, żeby trafił na pozbawioną empatii królową lodu. Mam na myśli kobietę, która nie jest w stanie odwzajemnić uczuć. To gotowy materiał na tragedię, niemal szekspirowską - stwierdził w rozmowie z gazetą.

Deląg zasugerował także, że większość ludzi żyje w związkach, które są dla nich wymuszonym kompromisem albo takich, które zwyczajnie rozczarowują. Czy 47-letniemu mężczyźnie po przejściach trudno znów komuś w pełni zaufać i uwierzyć w miłość? - Najgorsze, co może nam się przytrafić, to spotkanie niedojrzałego partnera. (…) W dobrym związku nie myśli się tylko o sobie. Nie chce się wyłącznie brać, ale przede wszystkim dawać. Jest troska kobieca i troska męska. Chcę się opiekować kobietą, chcę, żeby czuła się przy mnie bezpiecznie. A kompromis? Być z kimś dla zabawy czy na pół gwizdka jest zwyczajnie nieuczciwe. (…) Jestem teraz singlem i to jeszcze potrwa jakąś chwilę. Potrzebny mi jest czas ochronny. Wierzę jednak w miłość. Wszystko albo nic! - podsumował Paweł Deląg.

AKPA
Podziel się
AKPA
Podziel się
AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.