ycipk-130486

Paweł i Monika z "Love Island" w odważnej sesji. Zrobiło się gorąco

Choć nikt nie spodziewał się, że połączy ich prawdziwe uczucie, nikt nie spodziewał się, że na długo po zakończeniu programu Paweł i Monika wciąż będą razem. Obserwując ich instagramowe profile można dojść do wniosku, że między nimi pojawiła się miłość, która stale kwitnie. Para podgrzała atmosferę do czerwoności pokazując fanom zdjęcia ze wspólnej sesji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł i Monika dali się ponieść uczuciu.
Paweł i Monika dali się ponieść uczuciu. (Facebook.com, Fot: pudelek.pl)
ycipk-130486

Paweł Tyburski i Monika Kozakiewicz nie dotrwali do końca programu. Decyzją pozostałych uczestników musieli opuścić willę tuż przed finałem "Love Island. Wyspa miłości". Pozostałe pary nie do końca były przekonane co do szczerości ich intencji. Nikt nie spodziewał się, że ta para przetrwa, a uczucie rodzące się między nimi w programie okaże się prawdziwe i trwałe.

Od finałowego odcinka programu minął już ponad miesiąc, a Paweł z Moniką każdego dnia udowadniają światu, jacy są ze sobą szczęśliwi. Niemal codziennie udostępniają na InstaStory fragmenty ze codziennego życia, a wśród wpisów na ich profilach nie brakuje wspólnych zdjęć. Niektóre z nich podgrzewają jednak atmosferę bardziej od pozostałych.

ycipk-130486

Najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu Pawła zdecydowanie podgrzało temperaturę. Razem z Monią zdecydowali się na odważną sesję zdjęciową... w samej bieliźnie. Fotka nie jest jednak w żaden sposób wulgarna, wręcz przeciwnie. Wyglądają naprawdę świetnie. Oboje mogą pochwalić się świetną formą. Od tej dwójki bije ciepło, serdeczność i mocne uczucie.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-130486

ycipk-130486
ycipk-130486