ycipk-r6q1tq

Paweł Królikowski pójdzie do więzienia?

Aktor ma poważne problemy. W październiku 2016 roku uczestniczył w wypadku drogowym w Warszawie. W jego następstwie 74-letnia kobieta poważnie ucierpiała. Niedawno serialowy Kusy usłyszał zarzuty i obecnie oczekuje na rozprawę. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski pójdzie do więzienia?
(AKPA)
ycipk-r6q1tq

Do wypadku doszło w centrum Warszawy. Królikowski pędząc swoim audi Q5, zmusił kierowcę autobusu komunikacji miejskiej do gwałtownego hamowania. Kilku pasażerów poleciało do przodu pojazdu. Starsza kobieta miała największego pecha. Upadając, rozbiła głowę i została zabrana do szpitala.

Paweł Królikowski, 90 urodziny Montblanc, Warszawa 9.06.2014 ONS.pl
Podziel się

- Paweł K. usłyszał zarzut z artykułu 177 paragraf 2 Kodeksu karnego, czyli spowodowania wypadku, którego następstwem był ciężki uszczerbek na zdrowiu pasażerki autobusu miejskiego. Czyn ten zagrożony jest karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył krótkie wyjaśnienia, w których nie kwestionował swojego udziału w zdarzeniu, ale nie poczuwał się do jego skutków - poinformował prokurator Mariusz Dubowski, szef prokuratury Warszawa Śródmieście-Północ.

ycipk-r6q1tq
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r6q1tq

ycipk-r6q1tq
ycipk-r6q1tq