Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski pójdzie do więzienia?

Aktor ma poważne problemy. W październiku 2016 roku uczestniczył w wypadku drogowym w Warszawie. W jego następstwie 74-letnia kobieta poważnie ucierpiała. Niedawno serialowy Kusy usłyszał zarzuty i obecnie oczekuje na rozprawę. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Paweł Królikowski pójdzie do więzienia?Źródło: AKPA
d40u36u
d40u36u

Do wypadku doszło w centrum Warszawy. Królikowski pędząc swoim audi Q5, zmusił kierowcę autobusu komunikacji miejskiej do gwałtownego hamowania. Kilku pasażerów poleciało do przodu pojazdu. Starsza kobieta miała największego pecha. Upadając, rozbiła głowę i została zabrana do szpitala.

Paweł Królikowski, 90 urodziny Montblanc, Warszawa 9.06.2014 ONS.pl
Paweł Królikowski, 90 urodziny Montblanc, Warszawa 9.06.2014 Źródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski

- Paweł K. usłyszał zarzut z artykułu 177 paragraf 2 Kodeksu karnego, czyli spowodowania wypadku, którego następstwem był ciężki uszczerbek na zdrowiu pasażerki autobusu miejskiego. Czyn ten zagrożony jest karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył krótkie wyjaśnienia, w których nie kwestionował swojego udziału w zdarzeniu, ale nie poczuwał się do jego skutków - poinformował prokurator Mariusz Dubowski, szef prokuratury Warszawa Śródmieście-Północ.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: East News
d40u36u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40u36u