Trwa ładowanie...
d3nvmjb

Paweł Małaszyński miłość znalazł w liceum. Do dziś jest zakochany

Małaszyńscy zdradzili na Instagramie, gdzie się poznali. Są razem od wielu lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paweł Małaszyński świata poza żoną nie widzi
Paweł Małaszyński świata poza żoną nie widzi (East News)
d3nvmjb

Paweł Małaszyński popularność zdobył po emisji serialu "Magda M.". Choć uchodził za ekranowego amanta, prywatnie jest wierny jednej kobiecie. I to od lat. Właśnie zdradzili na Instagramie, gdzie się poznali.

Małaszyński opublikował wideo, w którym opowiada z żoną, co im dało liceum. A konkretnie V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, do którego razem uczęszczali. Żona aktora powiedziała:

- Co mi dało liceum? Dało mi męża. Mąż się przecież wtedy we mnie zakochał i tak jest do dzisiaj. To chyba jest najważniejsze.

d3nvmjb

A Małaszyński dodał:

- To dobrze. Chrzanić oceny.

Aktor znany jest z tego, że pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Dziś na ekranie pojawia się sporadycznie. Stał się bardziej wybredny w wyborze propozycji i znacznie częściej można go zobaczyć na teatralnej scenie. Twierdzi jednak, że wyszło mu to na dobre - dzięki temu ma więcej czasu dla rodziny i na poświęcenie się swojej największej pasji, muzyce. Jest liderem rockowego zespołu Cochise.

Joannę Chitruszko, swoją żonę, która jest cenioną tancerką i choreografką, poznał w liceum, a pobrali się kilka lat później. Razem wychowują dwoje dzieci - syna Jeremiasza i córkę Leę.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3nvmjb

Podziel się opinią

Share
d3nvmjb
d3nvmjb