Trwa ładowanie...

Paweł Małaszyński miłość znalazł w liceum. Do dziś jest zakochany

Małaszyńscy zdradzili na Instagramie, gdzie się poznali. Są razem od wielu lat.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paweł Małaszyński miłość znalazł w liceum. Do dziś jest zakochanyŹródło: East News
d3as2jx
d3as2jx

Paweł Małaszyński popularność zdobył po emisji serialu "Magda M.". Choć uchodził za ekranowego amanta, prywatnie jest wierny jednej kobiecie. I to od lat. Właśnie zdradzili na Instagramie, gdzie się poznali.

Małaszyński opublikował wideo, w którym opowiada z żoną, co im dało liceum. A konkretnie V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, do którego razem uczęszczali. Żona aktora powiedziała:

- Co mi dało liceum? Dało mi męża. Mąż się przecież wtedy we mnie zakochał i tak jest do dzisiaj. To chyba jest najważniejsze.

d3as2jx

A Małaszyński dodał:

- To dobrze. Chrzanić oceny.

Aktor znany jest z tego, że pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Dziś na ekranie pojawia się sporadycznie. Stał się bardziej wybredny w wyborze propozycji i znacznie częściej można go zobaczyć na teatralnej scenie. Twierdzi jednak, że wyszło mu to na dobre - dzięki temu ma więcej czasu dla rodziny i na poświęcenie się swojej największej pasji, muzyce. Jest liderem rockowego zespołu Cochise.

Joannę Chitruszko, swoją żonę, która jest cenioną tancerką i choreografką, poznał w liceum, a pobrali się kilka lat później. Razem wychowują dwoje dzieci - syna Jeremiasza i córkę Leę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3as2jx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3as2jx