Trwa ładowanie...

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela wzięli ślub. To była ceremonia dla najbliższych

Laureat Oscara i top modelka po dwóch latach znajomości postanowili zalegalizować związek. Pobrali się z dala od fleszy i kamer, podczas kameralnej ceremonii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela wzięli ślub. To była ceremonia dla najbliższychŹródło: ONS.pl
d38f093
d38f093

Poznali się przeszło dwa lata temu, a pierwszy raz publicznie pokazali się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Nie ukrywali, że to miłość od pierwszego wejrzenia, choć dla obojga to nie pierwszy związek. Reżyser 10 lat temu stracił żonę (zmarła na nowotwór w 2006 r.) i wychowuje dwójkę dzieci. Modelka natomiast ma za sobą dwa małżeństwa i wychowuje syna. Zanim zaczęła spotykać się z Pawlikowskim, była żoną francuskiego milionera, Jeana-Yvesa Le Fura. Uczucie do filmowca było jednak silniejsze niż do męża.

Para nie obnosiła się ze swoim związkiem. W tajemnicy także postanowili się pobrać. Magazynowi "Viva" udało się dotrzeć do informacji, że reżyser i top modelka powiedzieli sobie "tak" już w listopadzie. Dopiero teraz jednak wypłynęły wieści o uroczystości. Ślub odbył się w gronie najbliższych. Była to skromna ceremonia, a do tej pory nieznane jest jej miejsce. Próżno również szukać zdjęć ze ślubu. Zamiast więc doszukiwać się szczegółów, pozostaje tylko życzyć szczęścia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38f093
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38f093