Trwa ładowanie...
d1b0rpa

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zamienią się rolami? Aktor ma sporo zleceń

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przeszli sporo kryzysów. Aktor denerwował się, że nie otrzymuje ciekawych ról w przeciwieństwie do jego partnerki. Teraz jest na odwrót.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik zajmie się synami
Joanna Brodzik zajmie się synami (ONS)
d1b0rpa

Przez ostatnie lata to głównie Paweł Wilczak zajmował się domem i dziećmi. Zawsze zależało mu na szczęściu rodziny, dlatego chętnie spędzał czas z 12-letnimi dzisiaj bliźniakami.

Joanna Brodzik w tym czasie pracowała nad kolejnymi sezonami serialu "Nad rozlewiskiem", w którym wcielała się w rolę Małgorzaty. Dwa lata temu produkcja zniknęła z ekranu, a "Nie rób scen" z udziałem aktorki nie zachwyciło widzów. Być może teraz role się odwrócą.

ZOBACZ: Samotny Paweł Wilczak zajada śniadanie

Nie jest już tajemnicą, że na antenie TVN znowu zagości serial sprzed lat "Usta, Usta". Paweł Wilczak grał tam jedną z głównych ról, a widzowie uwielbiali jego postać. Najprawdopodobniej to Joanna Brodzik musiałaby zostać teraz w domu i poświęcić się rodzinie.

d1b0rpa

Przeczytaj: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wrócili do siebie. Aktor zrozumiał swój błąd

Wygląda na to, że kariera Pawła Wilczaka znowu nabiera tempa. Od dłuższego czasu mówiło się o kryzysie w związku pary. Miał być on spowodowany frustracją aktora, który nie otrzymywał żadnych ról. Film "Pan T.", w którym ostatnio zagrał, okazał się wielkim sukcesem i otrzymał wiele nagród. Teraz pojawi się w popularnym serialu.

Tymczasem Joanna Brodzik nie ma za wiele zobowiązań zawodowych. Czy zdecyduje się na to, aby na pewien czas zostać w domu z synami?

d1b0rpa

Podziel się opinią

Share
d1b0rpa
d1b0rpa