WP

Pazura bawi się z córką. Dziewczynka zachwyca czuprynką

Nie ma to jak leniwy weekend z rodziną, prawda? Edyta Pazura na pewno by się zgodziła. Na swoim instagramowym profilu pokazała, jak ona i jej mąż spędzają czas z najmłodszą pociechą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura jest świetnym ojcem
Cezary Pazura jest świetnym ojcem (Instagram.com)
WP

Rita rośnie jak na drożdżach. Edyta Pazura zdecydowała się pokazać malucha, ale nie ujawniła w pełni wizerunku najmłodszej córeczki. Twarz dziewczynki jest częściowo niewidoczna. Nie ma to jak bujna czupryna i czujni rodzice, którzy dzielą się z fanami swoją radością, jednocześnie nie ujawniając za wiele.

Pazura pochwaliła się ujęciami z weekendowych zabaw z Ritą - Edyta i Cezary bawią się z córką, leżąc na kanapie. Dziecko się śmieje, ugniatając twarze taty i mamy, a ta nazywa to żartobliwie liftingiem. Scenki są urocze, ale serca internautów skradła nie tylko spontaniczna, nieidealna sytuacja, lecz i sama dziewczynka, która z burzą ciemnych włosów wygląda cudnie. "Piękne włoski", "Ale ma czuprynkę", "Jakie długie włoski!" - piszą osoby śledzące Pazurów w sieci.

WP

Jak wam podoba się maluch? Rita przyszła na świat 1 czerwca, więc skończyła właśnie 6 miesięcy. Jej mama szybko wróciła do formy po trzecim porodzie. Trzeba jednak przyznać, że się nie oszczędza w dążeniach do idealnej figury.

WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP