ycipk-2saohz

Pazura bawi się z córką. Dziewczynka zachwyca czuprynką

Nie ma to jak leniwy weekend z rodziną, prawda? Edyta Pazura na pewno by się zgodziła. Na swoim instagramowym profilu pokazała, jak ona i jej mąż spędzają czas z najmłodszą pociechą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Pazura jest świetnym ojcem
Cezary Pazura jest świetnym ojcem (Instagram.com)
ycipk-2saohz

Rita rośnie jak na drożdżach. Edyta Pazura zdecydowała się pokazać malucha, ale nie ujawniła w pełni wizerunku najmłodszej córeczki. Twarz dziewczynki jest częściowo niewidoczna. Nie ma to jak bujna czupryna i czujni rodzice, którzy dzielą się z fanami swoją radością, jednocześnie nie ujawniając za wiele.

Pazura pochwaliła się ujęciami z weekendowych zabaw z Ritą - Edyta i Cezary bawią się z córką, leżąc na kanapie. Dziecko się śmieje, ugniatając twarze taty i mamy, a ta nazywa to żartobliwie liftingiem. Scenki są urocze, ale serca internautów skradła nie tylko spontaniczna, nieidealna sytuacja, lecz i sama dziewczynka, która z burzą ciemnych włosów wygląda cudnie. "Piękne włoski", "Ale ma czuprynkę", "Jakie długie włoski!" - piszą osoby śledzące Pazurów w sieci.

ycipk-2saohz

Jak wam podoba się maluch? Rita przyszła na świat 1 czerwca, więc skończyła właśnie 6 miesięcy. Jej mama szybko wróciła do formy po trzecim porodzie. Trzeba jednak przyznać, że się nie oszczędza w dążeniach do idealnej figury.

ycipk-2saohz

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2saohz

ycipk-2saohz
ycipk-2saohz