Trwa ładowanie...
javier bardem
22-09-2012 14:08

Penelope Cruz: Nie sprzedam zdjęć swojego dziecka!

Penelope Cruz: Nie sprzedam zdjęć swojego dziecka!
davwm4e

Hiszpańska aktorka zawsze stroniła od nadmiernego zainteresowania mediów.

Kiedy dwa lata temu urodził się jej pierwszy syn, Leonardo, Penelope postanowiła chronić jego prywatność. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, od momentu przyjścia na świat chłopca, artystka i jej mąż, Javier Bardem całkowicie zmienili priorytety w swoim życiu. Dziecko w jednej chwili stało się nie tylko najważniejszym członkiem rodziny, ale także przyczyną wewnętrznej przemiany Penelope.

Od pierwszej sekundy jego obecności na świecie poczułam obezwładniającą, bezwarunkową miłość. Nie umiem tego inaczej opisać. Ona mnie odmieniła, w mgnieniu oka. Jestem dziś inną osobą - wyznała aktorka.

davwm4e

Penelope dodała także, że nie zamierza pójść śladem innych zachodnich sław i nie sprzeda zdjęć syna kolorowym magazynom.

Jestem w stu procentach przeciwna takiemu postępowaniu, dziecko to nie torebka. Chcemy wraz z mężem, aby nasze dzieci były tak anonimowe, jak to tylko możliwe. To, że wybraliśmy taki zawód, nie oznacza, że ludzie mogą włazić z butami w nasze życie - wytłumaczyła oburzona.

Cieszymy się, że są jeszcze gwiazdy, które pragną zachować dla siebie prywatność, nawet kosztem utraty kolejnych milionów na koncie...

davwm4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
davwm4e