Trwa ładowanie...
dae6do3
Muzyka

Pezet o sile muzyki i relacji z fanami

Prawdziwa historia gwiazdy polskiego rapu. Pezet w poruszającym dokumencie opowiada o tym, czym jest dla niego muzyka, a jego fani – co dla nich znaczy jego twórczość. Sprawdźcie premierę wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pezet o sile muzyki i relacji z fanami
(Youtube.com)
dae6do3

"To musi wypływać z ciebie” – usłyszymy od Pezeta, jednego z najbardziej cenionych raperów na polskiej scenie artystycznej. Mowa oczywiście o muzyce. Pezet to uosobienie idei autentyczności. Znany między innymi z hitów takich jak "Noc i dzień”, "Gdyby miało nie być jutra” czy "Spadam”, artysta bezkompromisowo realizuje swoją wizję pozostając wiernym swoim przekonaniom. Inspiracje muzyczne czerpie z prawdziwego życia i realiów dorastania w cieniu warszawskich blokowisk. Pezet to twórca niepokorny, łamiący muzyczne konwenanse bez zgody na to, by ktoś go za to ganił. A pojawiające się wyrazy uznania, tak jak i krytykę, przekuwa w kolejne poruszające kawałki.

O tym, jak ważne jest być wiernym sobie niezależnie od okoliczności mówi Pezet w wyjątkowym dokumencie muzycznym przygotowanym w ramach najnowszej odsłony projektu True Music.

Materiał skupia się na sile muzyki, która buduje niepowtarzalną relacje pomiędzy artystą i fanami. W dokumencie usłyszymy nie tylko Pezeta. Poznamy również historie jego fanów, opowiedziane głosami kilku osób, dla których muzyka to nośnik doświadczeń, emocji i synonim pozostawania sobą. Dokument doskonale ilustruje łączącą ich niewidzialną nić porozumienia, wspólną pasję osób, które z pozoru wydają się mieć ze sobą niewiele wspólnego.

dae6do3

Akcja True Music, od lat zapewnia wsparcie i rozgłos artystom, którzy są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Międzynarodowy projekt to odzwierciedlenie idei wedle której najlepsza muzyka tworzona jest przez ludzi, dla których najważniejsza jest pasja i odwaga przekraczania artystycznych barier, a także dla tych którzy potrafią radzić sobie z krytyką.

Największe projekty zrealizowane w ramach platformy to Boiler Room i polska edycja imprezy z udziałem światowej sławy amerykańskiego DJ-a i producenta – Setha Troxler’a, kompozycja Idealna z Wojtkiem Mazolewskim, czyli cykl koncertów z zaproszonymi przez jazzmana gośćmi, a także kampania „Artyści kontra krytyka” zrealizowana we współpracy z duetem Flirtini, Mrozem i Rasem z Rasmentalismu.

Partnerem artykułu jest MSL Group

dae6do3

Podziel się opinią

Share

dae6do3

dae6do3