ycipk-4bkdgf

Pezet powraca. Raper zaprezentował nowy singiel i zapowiedział album

Pezet postanowił wrócić po siedmiu latach przerwy z nowym materiałem. Wydał właśnie singiel "Obrazy Pollocka", który zapowiada album "Muzyka współczesna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pezet powraca. Raper zaprezentował nowy singiel i zapowiedział album
Pezet powraca. Raper zaprezentował nowy singiel i zapowiedział album (Facebook.com)
ycipk-4bkdgf

Pezet wraca z nowym singlem

Po premierze albumu “Radio Pezet” w 2012 roku raper postanowił zrobić sobie przerwę. Zmagał się z chorobą kręgosłupa i wolał zadbać o swoje zdrowie. Pojawiał się gościnnie, ale i tak mówiło się o końcu jego kariery. Teraz zaskoczył i zapowiedział zupełnie nowy materiał.

Artysta znany jest z takich krążków jak "Muzyka poważna" i "Muzyka klasyczna" i chce kontynuować tę nomenklaturę, dlatego zapowiedzianą płytę zatytułował "Muzyka współczesna".

ycipk-4bkdgf

Pezet rozpoczął promocję nadchodzącej płyty od wydania utworu "Obrazy Pollocka", który bardzo szybko przesuwa się do góry listy "Na czasi"” na portalu YouTube. Jest to utwór o smutku, ale też o miłości, przemijaniu i różnych relacjach, które nie zawsze były udane. – Czasy się zmieniły, trochę na dobre, trochę na złe. Wszyscy jesteśmy wciąż trochę pogubieni – powiedział.

Pezet zapowiedział nowy album

Zmiana zdjęcia profilowego w mediach społecznościowych na płonącą literę "P" mogła sugerować, że wróci z projektem Płomień81. Jednak dostaliśmy solowe wydanie Pezeta. Możliwe, że utwory z Onarem będą wydane po premierze "Muzyki współczesnej".

– To album z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne, jak wtedy – mówił Pezet.

ycipk-4bkdgf

Premierę “Muzyki współczesnej” Pezeta zaplanowano na 27 września tego roku. Na jego stronie internetowej ruszyła przedsprzedaż płyty. W wersji deluxe znajdziemy m.in. film dokumentalny o powstawaniu albumu, przypinki i naklejki.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bkdgf

ycipk-4bkdgf
ycipk-4bkdgf