Trwa ładowanie...

Philip Schofield ogłosił na wizji, że jest gejem. Po 27 latach małżeństwa

Brytyjczyk Philip Schofield wyjawił prawdę o swojej orientacji seksualnej. Prezenter od 27 lat ma żonę, z którą doczekał się dwóch córek.

Philip Schofield ogłosił na wizji, że jest gejem. Po 27 latach małżeństwaŹródło: East News
d3xwwf6
d3xwwf6

Phillip Schofield ogłosił, że jest gejem. W piątek rano dziennikarz na wizji postanowił zrobić coming out. Po 27 latach małżeństwa z żoną Steph wyjawił, że doznał "wewnętrznego konfliktu" i jest gotowy "świętować i być dumnym ze swojej seksualności".

Schofield poznał swoją żoną podczas pracy w BBC. Wspólnie doczekali się dwóch córek. Obie są już dorosłe. Prezenter może liczyć na wsparcie rodziny.

- Myślę, że wszyscy po prostu weźmiemy oddech w tym momencie. To jest wielki dzień. Czekałeś z tym od dawna - powiedziała jego córka Molly.

Philip sam zapewnił, że rodzina mocno go wspiera, dzięki temu łatwiej mu było przekazać tę wiadomość.

d3xwwf6

- Wszyscy, z którymi rozmawiałem, byliście tak wspierający, kochający i opiekuńczy, a cała moja rodzina powiedziała, że jest w porządku. "Kochamy cię, jesteśmy z ciebie dumni". (...) Podjęłam decyzję, która jest dla mnie niezbędna i niezbędna dla mojej głowy.

Wyjawienie prawdy bliskim nie było najłatwiejszą rzeczą.

- Nie było mi łatwo. Ale są tak niesamowici w swojej miłości i wsparciu. Podskoczyli i uścisnęli mnie. Córki przytuliły Stephanie i powiedziały: "W porządku, w porządku. Zawsze będziemy rodziną. Zawsze będziemy tacy".

ZOBACZ: Markle nadal nie odnalazła się na królewskim dworze? "Nikt nie jest na to gotowy"

Dziennikarz zapewnił, że w rodzinie nigdy nie mieli tajemnic. Od razu zaczął zachwalać też żonę.

d3xwwf6

- Jest niesamowita. Nie ma w moim życiu nikogo, kto by mnie wspierał, tak jak ona. Jest zadziwiająca, dosłownie zadziwiająca.

Schofield mógł też liczyć na wsparcie współprowadzącej, Holly.

- To siostra, której nigdy nie miałem. Jestem bardzo dumny z tego niewiarygodnego zespołu, wszyscy jesteście niesamowici i bardzo was kocham.

d3xwwf6

Podziwiacie postawę dziennikarza?

d3xwwf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xwwf6