Trwa ładowanie...

Piękna żona Klimenta obawia się o losy swojego małżeństwa. O kogo jest zazdrosna?

Czy żona Jana Klimenta, jednego z najpopularniejszych uczestników "Tańca z gwiazdami", może mieć powody do niepokoju? Wszystko przez jego seksowną partnerkę!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piękna żona Klimenta obawia się o losy swojego małżeństwa. O kogo jest zazdrosna?Źródło: AKPA
d4hj5k7

W małżeństwie celebryty pojawiła się zazdrość. Lenka Kliment nie do końca może się pogodzić z tym, że w tej edycji "TzG" jej mąż partneruje zjawiskowo pięknej Natalii Szroeder. Pamięta bowiem dokładnie słowa Edyty Herbuś, która zaistniała dzięki telewizyjnej produkcji.

Tancerka przyznała w jednym z wywiadów, że w programie prawie wszyscy zakochiwali się w swoich partnerach i "romansowali beztrosko jak na koloniach". Czyżby żona Klimenta za bardzo przejęła się tą wypowiedzią?

- Lenka niby bardzo ufa Jankowi, ale dużo mniejsze zaufanie ma do Natalii. Wściekła się, gdy usłyszała, jak piosenkarka powiedziała w programie, że szuka męża. Boi się, że Natalia będzie kusiła Janka - zdradziła "Faktowi" osoba pracująca na planie tanecznego show Polsatu. - Janek bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Chce wygrać program, więc poświęca Natalii dużo czasu. Lenka czuje się z tym źle - podsumował informator gazety.

d4hj5k7

Faktycznie ma powody do niepokoju?

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4hj5k7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hj5k7