Trwa ładowanie...
dyj86uj

Piękna Zosia Zborowska w bikini. Ciało godne pozazdroszczenia

Zosia Zborowska raczej nie pokazuje się swoim fanom roznegliżowana. Jednak wiadomo, że zdjęcia z plaży rządzą się swoimi prawami, a właśnie takim ostatnio uraczyła nas gwiazda.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zosia Zborowska jest zdecydowanie bardzo pozytywną osobą.
Zosia Zborowska jest zdecydowanie bardzo pozytywną osobą.Źródło: Instagram.com
dyj86uj

Córka Wiktora i Marii Zborowskich, aktorka i weteranka mediów społecznościowych. Zosia Zborowska, bo o niej mowa, jest wprost uwielbiana przez obserwatorów. Trzeba przyznać, że nie da się jej nie lubić. Ciągle pokazuje fanom jak ogromne ma poczucie humoru i jak bardzo pozytywnie nastawiona jest do życia. Na swoich kanałach społecznościowych nie szczędzi też fotek ze swoim pupilem, rodziną i przyjaciółmi. Pod jej zdjęciami nie znajdziemy nawet jednego negatywnego komentarza, co w internecie jest wręcz niespotykane.

I choć co chwila na instagramowym profilu aktorki możemy zobaczyć nowe zdjęcia, to jedno jest pewne – gwiazda bardzo rzadko pokazuje się roznegliżowana. Ale kiedy już to robi, to zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Najnowsza fotka, jaką aktorka wrzuciła na swój profil zrobiona została na plaży w Sopocie. Choć nastolatką już nie jest, to z pewnością nie jedna młodsza od niej dziewczyna, mogłaby pozazdrościć Zborowskiej figury. Płaski brzuch i zgrabne nogi zdecydowanie przyciągają uwagę. Jednak najpiękniejszy na tym zdjęciu jest szeroki, szczery uśmiech gwiazdy.

Komentarze mówią same za siebie – fani Zborowskiej są zachwyceni i nie szczędzą komplementów. "Super sexy", "Boska figura. Zazdrościmy!", "Ideał kobiety". A jak Wam podoba się najnowsze zdjęcie aktorki?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dyj86uj

Podziel się opinią

Share
dyj86uj
dyj86uj