Trwa ładowanie...
d28legr

Pierścionek Meghan Markle zdradził datę narodzin jej pierwszego dziecka

Pałac Kensington potwierdził, że pierwsze dziecko pary książęcej przyjdzie na świat wiosną 2019 r. Po ogłoszeniu radosnej nowiny pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat konkretnego miesiąca. Jak się okazuje, Meghan mogła go nieświadomie zdradzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze dziecko młodej pary jest wyczekiwane przez wszystkich
Pierwsze dziecko młodej pary jest wyczekiwane przez wszystkich (Getty Images)
d28legr

Pytania na temat ciąży Meghan Markle pojawił się zaledwie kilka dni po jej ślubie.Bycie częścią rodziny królewskiej zobowiązuje, a potomek księcia Harry'ego jest wyczekiwany przez wszystkich.

Kilka dni temu na Twitterze pojawiły się pierwsze domysły. A wszystko za sprawą zdjęcia zrobionego podczas zawodów żeglarskich w Sydney. Na ręku księżnej Sussex widoczne były trzy pierścionki. Kolor kamieni wskazuje na konkretne miesiące. Niebieski szafir symbolizuje wrzesień, miesiąc urodzin Harry'ego. Zielony perydot wskazuje na sierpień, datę urodzin Meghan. Całkiem niedawno obok tych dwóch pojawił się kolejny - przezroczysty diament, który jest symbolem kwietnia.

Wiele wskazuje na to, że księżna zapomniała o spostrzegawczych paparazzi. Przez jeden detal mogła przypadkowo zdradzić narodziny potomka. A może był to celowy zabieg?

d28legr

Podziel się opinią

Share

d28legr

d28legr