Trwa ładowanie...
d4e3dez

Piersi na wierzchu. Ola Ciupa znowu kusi internautów

Choć na profilu Oli Ciupy nie brakuje roznegliżowanych zdjęć, to jednak najnowsza fotka celebrytki rozpaliła internautów do czerwoności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ola Ciupa lubi wzbudzać kontrowersje.
Ola Ciupa lubi wzbudzać kontrowersje. (Instagram.com)
d4e3dez

Ola Ciupa to jedna z tych celebrytek, które na Instagramie czują się jak ryba w wodzie. Zwłaszcza wtedy, gdy dodaje zdjęcia, na których widać niemal wszystko. I choć 27-latka ma ciało zdecydowanie godne pozazdroszczenia, to jednak powoli zacierają się granice dobrego smaku. Tym bardziej, że jej obserwatorzy to nie tylko ludzie dorośli, ale przede wszystkim nastolatki.

Najnowsze zdjęcie, które dodała na swój instagramowy profil, przedstawia ją w mokrym podkoszulku, przez który wszystko prześwituje. Zdjęcie pochodzi z lipcowego numeru "CKM". Celebrytka nie mogła być więc na nim bardziej zakryta. Nie znaczy to jednak, że jest to fotka, która nadaje się na Instagram. Jeśli chodzi o magazyn dla dorosłych – jesteśmy na tak, jeśli chodzi o social media – zdecydowanie nie.

Przeglądając profil Ciupy na Instagramie, mamy czasem wrażenie, że celebrytka nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, kto ją obserwuje. W przeciwnym razie nie pokazywałaby się chyba w takiej odsłonie.

d4e3dez

Obserwatorzy celebrytki byli co prawda nieco innego zdania, co widać w komentarzach. "Uff jak gorąco", "Fajne piersi", "Zamiast ochłody czuję jeszcze większe ciepło. Super zdjęcie, ogień" – tego typu komplementów pojawiło się mnóstwo.

A wam jak się podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez