Trwa ładowanie...

Pierwsza gwiazda w 13. Edycji Festiwalu Legend Rocka - Status Quo zagra w Dolinie Charlotty

Jednym z głównych założeń Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty jest przegląd i pokazanie historii światowego rocka. Na przestrzeni dwunastu edycji Festiwalu wystąpili artyści, którzy, w swoim czasie, byli gwiazdami światowego lub europejskiego formatu. Wielu z nich, do tej pory zapełnia stadiony.

Share
Pierwsza gwiazda w 13. Edycji Festiwalu Legend Rocka - Status Quo zagra w Dolinie CharlottyŹródło: Materiały prasowe
d2zrghd

Od wielu lat tysiące wiernych fanów Festiwalu upominało się o grupę muzyczną, która stała się instytucją brytyjskiej muzyki rockowej – chodzi, oczywiście, o Status Quo. Zespół ten jest wymieniany wspólnie z The Beatles i The Rolling Stones. W ciągu swojej kariery Status Quo dorobiło się ponad 60 utworów, które były notowane na brytyjskiej liście przebojów. Niektóre z nich stały się rozpoznawalne na całym świecie, np. "In the Army Now” i "Come on You Reds" czy "Rockin’ All Over the World", “Caroline”, itd. Zespół ten występował na wielkich stadionach, wspólnie z takimi sławami jak: Dire Straits, Paul MacCartney, The Who, Queen, David Bowie. W 2010 roku Franciss Rossi (współzałożyciel, wokalista, gitarzysta i autor tekstów) i Rick Parfitt (gitarzysta) zostali odznaczeni tytułem Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego przez Królową Elżbietę II.

27 lipca 2019 r. Status Quo wystąpi na 13. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:30, otwarcie bram o godz. 18:00.
*Sprzedaż biletów rozpocznie się 7.09 o godzinie 10:00 na stronach ticketmaste.pl i eventim.pl. *

d2zrghd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zrghd