WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Pierwsza wakacyjna fotka Anny Lewandowskiej. Jej nogi robią furorę

Anna i Robert Lewandowscy w końcu mają czas dla siebie i bliskich. Właśnie wylecieli na wakacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (East News)
WP

Anna Lewandowska pochwaliła się pierwszym zdjęciem z wakacji. Tenerka wraz z mężem wypoczywa w Grecji. Okazuje się, że nie są tam sami. Towarzyszą im Wojtek i Marina Szczęśni.

Najnowsza fotka Anny Lewandowskiej została opatrzona motywacyjnym wpisem.

- Wiele razy w swoich postach podkreślałam znaczenie BALANSU w życiu, zawsze podkreślam, że trzeba szukać równowagi. Odpoczynek, treningi, zwiedzanie, pyszne zdrowe jedzenie. Czas z rodzinką i znajomymi. Wracam do was z naładowanymi bateriami - napisała gwiazda.

WP

ZOBACZ: Anna Lewandowska kibicuje mężowi na trybunach

W ciągu ostatnich miesięcy Anna Lewandowska coraz bardziej otwiera się do swoich fanów. Kiedyś kompletnie nie pokazywała swojego życia prywatnego i rodzinnego. Teraz czasami uchyli rąbka tajemnicy i pokaże np. jak Robert Lewandowski bawi się z małą Klarą.

Relacji z wakacji też z pewnością nie zabraknie. Najnowsza fotka bardzo spodobała się fanom. Anna Lewandowska pochwaliła się wakacyjną stylizacją. Zwiewna sukienka podkreśliła długie i wysportowane nogi trenerki. Całość uzupełniły stylowe dodatki w postaci kapelusza, sandałków na szpilce i małej torebki.

WP

- Ale ładna pani - napisała Maja Bohosiewicz.

Inni fani też nie szczędzą gwieździe komplementów.

- Ale pięknie wyglądasz! Korzystajcie, bawcie się dobrze.
- Piękna jak zawsze.
- Piękna stylówka.
- Balans jest najważniejszy.

Ania rzeczywiście wygląda pięknie. Czekamy na więcej zdjęć z wyjazdu.

WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP