Trwa ładowanie...

Pierwsze koncerty jubileuszowej trasy Bajmu już za nami!

Cóż to były za emocje! Warszawa i Katowice już na początku listopada otworzyły wielką, wyjątkową trasę koncertową Bajmu. Kilka tysięcy osób - zarówno młodego, jak i starszego pokolenia - wyśpiewało wszystkie utwory razem z Beatą Kozidrak oraz jej zespołem podczas 2,5-godzinnych, multimedialnych show.

Pierwsze  koncerty  jubileuszowej  trasy  Bajmu  już za  nami!Źródło: Materiały prasowe
d2gz3f0
d2gz3f0

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których ciężko wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności na scenie i te wyjątkowe urodziny świętuje wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy, występując aż w 9 polskich miastach.

Na pierwszy ogień poszedł warszawski Torwar oraz katowicki Spodek. Beata Kozidrak wraz z zespołem, chórkiem, wielką orkiestrą oraz tancerzami rozpoczęła świętowanie z muzyką Bajmu, dzieląc swoje show na 4 akty, czyli 4 dekady. Pierwszym utworem, jaki wybrzmiał ze sceny było "Piechotą Do Lata”, czyli debiut Bajmu z 1978 roku. Później usłyszeć mogliśmy m.in. "Nie Ma Wody Na Pustyni” czy "Dwa Serca, Dwa Smutki”. Druga dekada to oczywiście "Biała Armia”, ale także "Nagie Skały” i "Kraina Miłości”. Trzecia dekada rozpoczęła się znanym każdemu utworem "Szklanka Wody”, zaś zakończyła hitami "Myśli i Słowa” oraz "Krótka Historia”. Czwarta, a zarazem ostatnia dekada to głównie twórczość solowa Beaty, czyli "Bingo”, "Upiłam Się Tobą” czy "Ruchome Wydmy”. Kiedy każdy myślał, że koncert już się skończył...

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm powróciła na scenę, aby wykonać 4 piosenki, które stanowią zwieńczenie tych 40 pięknych lat na scenie. Największe hity z 40 ostatnich lat zamknięte w 2,5-godzinnym, multimedialnym show, robiące ogromne wrażenie wizualizacje opowiadające historię Bajmu, 24 osoby na scenie jednocześnie czy ponad 20 kreacji Beaty Kozidrak. Tego nie można przegapić!

d2gz3f0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gz3f0