Trwa ładowanie...

Pierwsze koncerty jubileuszowej trasy Bajmu już za nami!

Cóż to były za emocje! Warszawa i Katowice już na początku listopada otworzyły wielką, wyjątkową trasę koncertową Bajmu. Kilka tysięcy osób - zarówno młodego, jak i starszego pokolenia - wyśpiewało wszystkie utwory razem z Beatą Kozidrak oraz jej zespołem podczas 2,5-godzinnych, multimedialnych show.
Share
Pierwsze  koncerty  jubileuszowej  trasy  Bajmu  już za  nami!
Źródło: Materiały prasowe
d3iqt59

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których ciężko wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności na scenie i te wyjątkowe urodziny świętuje wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy, występując aż w 9 polskich miastach.

Na pierwszy ogień poszedł warszawski Torwar oraz katowicki Spodek. Beata Kozidrak wraz z zespołem, chórkiem, wielką orkiestrą oraz tancerzami rozpoczęła świętowanie z muzyką Bajmu, dzieląc swoje show na 4 akty, czyli 4 dekady. Pierwszym utworem, jaki wybrzmiał ze sceny było "Piechotą Do Lata”, czyli debiut Bajmu z 1978 roku. Później usłyszeć mogliśmy m.in. "Nie Ma Wody Na Pustyni” czy "Dwa Serca, Dwa Smutki”. Druga dekada to oczywiście "Biała Armia”, ale także "Nagie Skały” i "Kraina Miłości”. Trzecia dekada rozpoczęła się znanym każdemu utworem "Szklanka Wody”, zaś zakończyła hitami "Myśli i Słowa” oraz "Krótka Historia”. Czwarta, a zarazem ostatnia dekada to głównie twórczość solowa Beaty, czyli "Bingo”, "Upiłam Się Tobą” czy "Ruchome Wydmy”. Kiedy każdy myślał, że koncert już się skończył...

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm powróciła na scenę, aby wykonać 4 piosenki, które stanowią zwieńczenie tych 40 pięknych lat na scenie. Największe hity z 40 ostatnich lat zamknięte w 2,5-godzinnym, multimedialnym show, robiące ogromne wrażenie wizualizacje opowiadające historię Bajmu, 24 osoby na scenie jednocześnie czy ponad 20 kreacji Beaty Kozidrak. Tego nie można przegapić!

d3iqt59

Podziel się opinią

Share
d3iqt59
d3iqt59