ycipk-2l3s76

Pierwsze oficjalne wyjście księcia Harry'ego i Meghan Markle

Wszyscy sympatycy młodszego syna księżnej Diany trzymają kciuki za jego życie miłosne. 33-letni Harry wielokrotnie musiał odpowiadać na pytania dziennikarzy dotyczące jego związków i planów na założenie rodziny. Wszystko wskazuje na to, że brytyjska rodzina królewska będzie miała w swoim gronie kolejną piękną brunetkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze oficjalne wyjście księcia Harry'ego i Meghan Markle
(East News)
ycipk-2l3s76

Nowa wybranka księcia Harry'ego to, jak wiadomo, amerykańska aktorka i modelka Meghan Markle. W prasie pojawiały się liczne doniesienia o wspólnych podróżach tej dwójki. Para miała także spędzić wspólnie święta wielkanocne. Jednak Amerykanka nie pojawiła się na żadnym oficjalnym wydarzeniu u boku swojego partnera. Aż do tej pory.

Meghan zadebiutowała wśród brytyjskiej śmietanki towarzyskiej na Audi Polo Challenge zorganizowanym w elitarnym klubie w Ascot. W prostej czarnej sukience i białej marynarce Amerykanka obserwowała grę Harry'ego, który w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Jak widać na zdjęciu, aktorka wydawała się zrelaksowana i uśmiechnięta.

East News
Podziel się
ycipk-2l3s76

Obecność Meghan w Ascot dowodzi tego, że jako oficjalna partnerka księcia Harry'ego została zaakceptowana przez królową Elżbietę II. Co prawda młodszy brat Williama jest piąty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu, jednak aprobata Babki sprawującej symboliczną władzę w rodzinie Windsorów jest istotna. Para otrzymała symboliczne zielone światło na małżeństwo. Ale wcale nie musiało tak być.

East News
Podziel się

Należy pamiętać, że brytyjska rodzina królewska ma konserwatywne poglądy. Ukłonem ku nowoczesności było małżeństwo księcia Williama oraz Kate Middletone, która nie pochodzi z arystokratycznej rodziny. Meghan Markle nie tylko nie jest Brytyjką, ale i rozwódką. Amerykanka w latach 2011-2013 była żoną Trevora Engelsona.

Piękna brunetka starsza od Harry'ego o dwa lata jest prawdopodobnie przyszłą brytyjską księżną. Czekamy na królewski ślub!

ycipk-2l3s76
Getty Images
Podziel się
ycipk-2l3s76
ycipk-2l3s76
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2l3s76