Trwa ładowanie...

Pierwszego męża Szapołowskiej denerwują pytania o aktorkę. "Nie chcę do tego wracać"

Marek Lewandowski był pierwszym mężem Grażyny Szapołowskiej. Ich małżeństwo było wyjątkowo krótkie, trwało zaledwie 11 miesięcy. Mimo upływu lat Lewandowski niechętnie wraca do tego tematu.

Pierwszego męża Szapołowskiej denerwują pytania o aktorkę. "Nie chcę do tego wracać"Źródło: East News
d45iefi
d45iefi

Marek Lewandowski ostatnio kojarzony jest z niewielkich epizodów w takich serialach jak "Ranczo" czy "Przyjaciółki". Niedawno dołączył też do obsady "M jak miłość". Prywatnie jest szczęśliwym mężem, ojcem, dziadkiem, jednak dziennikarzy wciąż ciekawi jego związek z Grażyną Szapołowską. W ostatnim wywiadzie dosyć emocjonalnie zareagował na pytanie o ich relacje.

- Proszę pani, to miało miejsce ponad 40 lat temu! Nie chcę do tego wracać. To był barwny, ale tylko epizod w moim życiu. Tyle - powiedział w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Szapołowska opisała pierwsze spotkanie z aktorem w książce "Ścigając pamięć": "Na scenie pojawił się złotowłosy chłopiec. Kiedy śpiewał, kierował spojrzenie w górę na widownię, byłam pewna, że patrzy na mnie. Za każdym razem, gdy podnosił wzrok, rumieniłam się. Od tego momentu widziałam tylko jego, miał rude piegi na nosie i mały, śliczny dołek w brodzie".

Dlaczego się rozstali? Aktorka była bardzo młoda, miała tylko 23 lata, a jej partner już 30. On chciał dziecka i stabilizacji, ona miała inne priorytety.

d45iefi

Grażyna Szapołowska przez wiele lat miała status niekwestionowanej seksbomby polskiego kina. Dziś kreuje się na damę, ale też słynie ze strojenia fochów i manierycznego zachowania. Przypomnijmy, że w kwietniu 2011 została zwolniona dyscyplinarnie z Teatru Narodowego w Warszawie przez Jana Englerta po tym, jak nie stawiła się na spektakl z powodu udziału w nagraniu telewizyjnym.

Związek z nią musiał być wybuchowy. Na szczęście jej obecnemu partnerowi, Erykowi Stępniewskiemu, udaje się z nią dogadać. Niebawem zobaczymy Grażynę Szapołowską jako jurorkę w "Tańcu z gwiazdami". Myślicie, że tam też pokaże swój charakterek?

Zobacz też: #gwiazdy: Grażyna Szapołowska zostanie piosenkarką?

d45iefi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45iefi