Trwa ładowanie...

Pierwszy od dawna wywiad Kory. "Żyłam za mało luksusowo"

Kora od lat zmaga się z ciężką chorobą. W ostatnim czasie wokalistka wycofała się z medialnego życia. Co się z nią działo?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pierwszy od dawna wywiad Kory. "Żyłam za mało luksusowo"Źródło: Facebook.com
d3gur0w
d3gur0w

Reporterzy programu "Uwaga" odwiedzili Korę w jej domu. Zapytali m.in. o najbliższe plany, a także jej zdrowie. Wszak w w ostatnich miesiącach nie było z nim najlepiej.

Gwiazda zmaga się z genetycznym rakiem jajników. Po raz pierwszy opowiedziała o swojej chorobie w 2014 r. Od tamtego czasu przeszła kilka chemioterapii, a później walczyła o to, aby bardzo drogi lek, który pomaga jej i innym chorym, był refundowany.

Ostatnio nie było mowy o koncertach czy pojawianiu się w telewizji w różnego rodzaju programach. Kora regenerowała się w swoim pięknym domu na Roztoczu. Jak dzisiaj się czuje?

- Dobrze, jak bym się czuła tak jak teraz, to mogłabym żyć 1000 lat. Takiego roku nie pamiętam, był cudowny - wyznała w "Uwadze".
W rozmowie z dziennikarzami przyznała, że rok temu jej sytuacja była fatalna, a ciało odmawiało posłuszeństwa.

d3gur0w

- Byłam bardzo, bardzo słaba. Doprowadziłam się do takiego stanu, wykończenia totalnego, za mało korzystałam ze świata, ze mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam, za dużo pracowałam, za mało odpoczywałam, żyłam za mało luksusowo - wyjaśniła.
Na koniec Kora wyznała, że chciałaby wrócić na scenę, ale jeszcze nie jest to możliwe. Najpierw musi nazbierać trochę sił. Warto jednak dodać, że w wielkanocny poniedziałek premierowo pojawił się na YouTubie utwór Kory w nowej aranżacji Radzimira Dębskiego we współpracy z innymi artystami.

ZOBACZ TAKŻE: Kora nie wyda już żadnej płyty. Dlaczego?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3gur0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gur0w