Trwa ładowanie...
d3eerff

Pierwszy wywiad Dominiki Tajner o Michale Wiśniewskim. Zdradziła przyczynę rozwodu

Rozstaniem Dominiki i Michała Wiśniewskich żyjemy od kilku miesięcy. W końcu dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę się wydarzyło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika i Michał Wiśniewscy
Dominika i Michał Wiśniewscy (Materiały prasowe, Fot: Maciej Piórko)
d3eerff

Ostatnie kilka miesięcy było bardzo intensywne dla Dominiki Tajner. Gwiazda wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", a chwilę potem rozpadło się jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. O wszystkim dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych Dominiki.

ZOBACZ: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"

d3eerff

Przyczyny rozpadku tego związku nie są do końca znane. Wiadomo jedynie, że to Wiśniewski zdecydował o rozwodzie. W końcu Dominika Tajner zgodziła się udzielić bardzo szczerego wywiadu o tym, co naprawdę się wydarzyło.

- Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - Dominika Tajner wyjawiła przyczynę rozwodu w rozmowie z "Fleszem".

Gwiazda zdradziła również, że mentalnie czuje się już singielką.

- Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie - powiedziała.

d3eerff

Przeczytaj: Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się. To jest pewne

Na koniec rozmowy Dominika Tajner przyznała, że wciąż pracuje nad tym, aby przywrócić w swoim życiu równowagę po rozstaniu. Podkreśliła jednak, że znajduje się w dobrym momencie życia.

- Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. (...) Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca.

Dominika zaznaczyła, że jest otwarta na nową miłość i nie może doczekać się nowego rozdziału w swoim życiu.

d3eerff

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d3eerff

d3eerff
d3eerff