Trwa ładowanie...
dvth3mc

Pijana Angelina Jolie wydzwania do Jennifer Aniston? To nie wszystko!

Amerykański tygodnik "New Weekly" specjalizujący się w publikowaniu historii wyssanych z palca, obrał sobie za cel Jennifer Aniston, Angelinę Jolie i Brada Pitta. W tym rzekomym miłosnym trójkącie jest romans, zazdrość i - a jakże! - ciąża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolie i Aniston odwieczne rywalki?
Jolie i Aniston odwieczne rywalki? (ONS.pl)
dvth3mc

Wszyscy pamiętamy ikoniczny moment, gdy Jennifer Aniston i jej były mąż Brad Pitt wreszcie pozwolili się sfotografować razem, po raz pierwszy od 15 lat! Oboje zostali laureatami nagród SAG i gratulowali sobie serdecznie jak starzy przyjaciele. Ich zdjęcia w jednej sekundzie obiegły wszystkie media. Naturalnie od razu zaczęły się plotki i domysły.

Właśnie na nich żeruje tygodnik "New Weekly", który w artykule napisał nawet, że... Aniston już jest w ciąży z Pittem. To byłaby chyba 14 ciąża aktorki, która nigdy nie została matką, ale wielokrotnie jej tę ciążę wmawiano.

Według "New Weekly" pijana Jolie zadzwoniła do Aniston i nagrała wiadomość o treści: "Brad już cię zdradza!".

dvth3mc

Serwis Gossip Cop zajmujący się sprawdzaniem prawdziwości plotek z kolorowych magazynów, potwierdził, że są to bzdury. Z resztą tak zaufane źródła jak magazyn "People" już jakiś czas temu pisały, że Jen i Brad są jedynie przyjaciółmi (a to i tak pewnie zbyt mocne słowo).

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc