Trwa ładowanie...
d363l1y

Piosenkarz Daniel Lee Martin znaleziony martwy. W marcu miał stanąć przed sądem za pedofilię

Piosenkarz country Daniel Lee Martin nie żyje. Ciało z raną postrzałową odkryto w jego domu na Florydzie. W przyszłym miesiącu miał ruszyć proces.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Lee Martin miał 54 lata
Daniel Lee Martin miał 54 lata (Materiały prasowe)
d363l1y

Daniel Lee Martin miał 54 lata. Ciało pieśniarza country zostało znalezione przez policjantów w piątek. Jak pisze TMZ, funkcjonariusze pojawili się w jego domu, aby przedstawić mu kolejne zarzuty.

Piosenkarz był oskarżany o wielokrotne kontakty seksualne z osobami poniżej 16. roku życia. 27 stycznia Martin został aresztowany tuż po tym, jak nieletnia dziewczynka zeznała, że ją molestował seksualnie. Do zdarzenia miało dojść w jego domu.

   mat. policji
(mat. policji)

Nie były to pierwsze takie zarzuty pod adresem mężczyzny. W 2018 r. oskarżono go o molestowanie trójki dzieci w wielu od 9 do 12 lat. Do przestępstw miało dojść w stanie Tennessee między 2014 a 2018 r.

d363l1y

ZOBACZ TEŻ: "Dzięki Bogu" - ofiary pedofilii w Kościele jednoczą się i walczą o sprawiedliwość

Policjanci zjawili się w jego domu, bo nie odpowiadał na wezwania. Daniel Lee Martin groził wcześniej, że zrobi sobie i innym krzywdę. Z raportu wynika, że zmarł w wyniku rany postrzałowej.

W 2018 r. żona piosenkarza złożyła papiery rozwodowe.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

d363l1y

Podziel się opinią

Share
d363l1y
d363l1y