Trwa ładowanie...

Piotr Adamczyk ożenił się z Karoliną Szymczak. Między nimi jest 19 lat różnicy

Piotr Adamczyk postanowił zalegalizować związek ze swoją dziewczyną. Wybranką jego serca została Karolina Szymczak. Kim jest 28-latka?

Share
Piotr Adamczyk ożenił się z Karoliną Szymczak. Między nimi jest 19 lat różnicyŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d2up1m6

Piotr Adamczyk ożenił się z Karoliną Szymczak

Na początku wakacji Piotr Adamczyk miał ponoć poślubić swoją partnerkę Karolinę Szymczak. Para do dziś nie potwierdza tej informacji, jednak ich ostatnie zdjęcia sporo pokazują co innego. Zakochani noszą na palcach złote obrączki, co może być dowodem zawarcia małżeństwa. Z ustaleń serwisu Plejada.pl wynika, że para pobrała się 29 czerwca.

Para nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojej relacji. Poprzednie związki Piotra Adamczyka, z Weroniką Rosati i Kate Rozz, były głośno komentowane w mediach. Z tego powodu aktora prawdopodobnie strzeże swojej prywatności. Zakochani rzadko kiedy publikują wspólne zdjęcia, nieznana pozostaje także geneza ich związku.

Karolina Szymczak - kim jest partnerka Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak nie należy do osób, dla których show-biznes jest czymś obcym. Na co dzień zajmuje się modelingiem. Pojawiła się również na okładce amerykańskiego "Playboya".

d2up1m6

Szymczak skończyła studia na jednej z wrocławskich uczelni na kierunku big data, digital marketing and trend watching. Pochwaliła się, że otrzymała dyplom anglojęzyczny.

Partnerka Adamczyka również zajmuje się aktorstwem. Szymczak zagrała w serialu "Oko za oko" i w filmie "Gwiazdy". Wcieliła się też w główną rolę w produkcji "Diablo".

d2up1m6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2up1m6