Trwa ładowanie...
d34ugu6

Piotr Adamczyk przeżywa trudne chwile. Jego ukochana wyjeżdża

Aktor jest w związku z Karoliną Szymczak. Modelka i początkująca aktorka wyjeżdża do Los Angeles, by rozwinąć skrzydła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d34ugu6

Między Adamczykiem i Szymczak jest 19 lat różnicy. Nie przeszkadza to jednak ich uczuciu. Choć para ukrywa swój związek, spotykają się już od ponad dwóch lat.

Ale przed nimi kłopotliwe wyzwanie. Szymczak wraca do Los Angeles, gdzie chodzi do szkoły aktorskiej Margie Haber Studio, w której uczyły się między innymi Halle Berry i księżna Meghan.

Zobacz także: Aktorzy opowiadają o filmie "Diablo. Wyścig o wszystko"

Adamczyk ma już za sobą związki na odległość, z których nic nie wyszło. Z byłą żoną Kate Rozz rozstał się dlatego, że ta mieszkała we Francji. Również związek z Weroniką Rosati nie przetrwał, bo aktorka mieszkała w USA.

Karolina Szymczak, która przyjechała do Polski z Los Angeles po to, by zagrać w filmie "Diablo, wyścig o wszystko", teraz wraca do Kalifornii. W rozmowie z "Życiem na gorąco" powiedziała:

d34ugu6

- Funkcjonuję na linii dwóch światów: Los Angeles i Polska. Skończyłam pierwszy poziom szkoły w Los Angeles i rzuciłam się w wir zdjęć do filmu. Teraz przyszedł czas na kontynuację nauki. W Polsce szkoła trwa długo, to jest akademia, która jest bardzo absorbująca. W USA chodzę do szkoły, kiedy chcę i kiedy mam czas. Zajęcia to warsztaty. Ponadto w Polsce jest trudniej. Trzeba mieć doświadczenie szkolno-teatralne, którego nie mam. A tam, nikogo nie interesuje, czy jestem po szkole, czy nie, tam ważny jest talent.

Karolina ma też w USA swoją agentkę i chciałaby tam rozwijać karierę aktorską. Dla Adamczyka nie są to dobre wieści. Jego znajomy powiedział w rozmowie z "Życiem na gorąco":

- Piotrek ma obawy, ale cieszy się, że Karolina nie lata na castingi do USA, tylko nagrywa wszystko tutaj i wysyła gotowe już filmiki castingowe. Imponuje mu jej rozsądek i poważne podejście do związku. On chciałby wreszcie założyć rodzinę.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6