Trwa ładowanie...
d1wc6gp

Piotr Grabowski nie akceptuje nowego partnera Dereszowskiej

Do tej pory wydawało się, że relacje Anny Dereszowskiej z byłym partnerem Piotrem Grabowskim są poprawne. Jednak jak się okazuje, była to tylko gra pozorów. Aktorka ze względu na dobro ich wspólnego dziecka starała się traktować Piotra jak dobrego znajomego. Niestety według „Na żywo” sytuacja uległa ostatnio pogorszeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Grabowski nie akceptuje nowego partnera Dereszowskiej
(AKPA)
d1wc6gp

- Nigdy nie utrudniała mu kontaktów z dzieckiem. Piotr wie, że może spotykać się z Lenką, kiedy tylko zapragnie. Zawsze przecież będzie jej biologicznym ojcem - powiedział gazecie znajomy aktorki. Jak się okazuje, problem leży po stronie Grabowskiego, który nie może zaakceptować tego, że jego dziecko wychowuje inny mężczyzna.

- Piotr jest sfrustrowany, bo Lenka bardzo zżyła się z Danielem. Gdy dowiedział się, że jego córka nazywa partnera matki tatą, bardzo to przeżył – zdradził informator "Na żywo". Dereszowska wielokrotnie mówiła w mediach, że jej nowy partner ma świetne relacje z jej córką. W dodatku Daniel Duniak próbuje być mediatorem w konflikcie i stara się, żeby byli partnerzy doszli do porozumienia. - Zawsze podkreśla, że szanuje prawa biologicznego ojca Lenki. I nie zamierza z nim rywalizować – wyznaje znajomy Dereszowskiej.

AKPA

Jeśli informacje są prawdziwe, to współczujemy dziecku, które w takich sytuacjach zawsze cierpi najbardziej.

Anna Dereszowska AKPA
Anna Dereszowska
d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp