Trwa ładowanie...
Piotr Kraśko: jego rodzina znów się powiększy? "Bardzo się ucieszyłem" [WIDEO]

Piotr Kraśko: jego rodzina znów się powiększy? "Bardzo się ucieszyłem" [WIDEO]

Karolina Ferenstein-Kraśko wywołała niedawno w internecie wrzawę, a wszystko za sprawą cytatu, który sugerował, że jest w kolejnej ciąży. Co na to jej mąż?

Share
d40ecjk

Piotr Kraśko, którego spotkaliśmy na nagraniu charytatywnego odcinka "Milionerów", zdradził, jak zareagował na wpis ukochanej.

- Rozumiem jej intencje, ale przez moment nawet ja zrozumiałem, że rodzina się powiększy. Bardzo się ucieszyłem - przyznał w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem. Dziennikarz zdziwił się, że żona o wszystkim nie powiedziała mu przy śniadaniu. Nie wyklucza tego, że doczekają się jeszcze kolejnego potomka. - Jeżeli ma się trójkę dzieci, to czwórka też wspaniale - podsumował.

Przypomnijmy, że zamieszanie wywołała publikacja rodzinnego zdjęcia Ferenstein-Kraśko, która opatrzyła je intrygującym podpisem. - Wraz z narodzinami kolejnego dziecka dostałem w prezencie drugie, trzecie i czwarte życie - czytamy na profilu żony Piotra Kraśki , która zacytowała wypowiedź męża pochodzącą z niedawnego wywiadu.

d40ecjk

Słowa wywołały w sieci lawinę spekulacji dotyczących tego, czy ukochana telewizyjnego gwiazdora jest w czwartej ciąży. Obserwujący ją fani, których zdobyła naturalnością i wdziękiem, natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Ferenstein-Kraśko szybko ostudziła jednak ich entuzjazm i zdementowała domysły. - Zaczynam nowy rozdział w życiu z racji na wiek, a nie kolejne dziecko - podsumowała.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
AKPA
Źródło: AKPA

ZOBACZ TEŻ:

d40ecjk

Podziel się opinią

Share
d40ecjk
d40ecjk