Piotr Kraśko: jego rodzina znów się powiększy? "Bardzo się ucieszyłem" [WIDEO]

Piotr Kraśko: jego rodzina znów się powiększy? "Bardzo się ucieszyłem" [WIDEO]

Karolina Ferenstein-Kraśko wywołała niedawno w internecie wrzawę, a wszystko za sprawą cytatu, który sugerował, że jest w kolejnej ciąży. Co na to jej mąż?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Piotr Kraśko, którego spotkaliśmy na nagraniu charytatywnego odcinka "Milionerów", zdradził, jak zareagował na wpis ukochanej.

- Rozumiem jej intencje, ale przez moment nawet ja zrozumiałem, że rodzina się powiększy. Bardzo się ucieszyłem - przyznał w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem. Dziennikarz zdziwił się, że żona o wszystkim nie powiedziała mu przy śniadaniu. Nie wyklucza tego, że doczekają się jeszcze kolejnego potomka. - Jeżeli ma się trójkę dzieci, to czwórka też wspaniale - podsumował.

Przypomnijmy, że zamieszanie wywołała publikacja rodzinnego zdjęcia Ferenstein-Kraśko, która opatrzyła je intrygującym podpisem. - Wraz z narodzinami kolejnego dziecka dostałem w prezencie drugie, trzecie i czwarte życie - czytamy na profilu żony Piotra Kraśki , która zacytowała wypowiedź męża pochodzącą z niedawnego wywiadu.

Słowa wywołały w sieci lawinę spekulacji dotyczących tego, czy ukochana telewizyjnego gwiazdora jest w czwartej ciąży. Obserwujący ją fani, których zdobyła naturalnością i wdziękiem, natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Ferenstein-Kraśko szybko ostudziła jednak ich entuzjazm i zdementowała domysły. - Zaczynam nowy rozdział w życiu z racji na wiek, a nie kolejne dziecko - podsumowała.

Instagram.com
Podziel się
AKPA
Podziel się

ZOBACZ TEŻ:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.