Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko o udziale żony w "Agencie Gwiazdy 3": "Pierwszy raz od 10 lat rozstaliśmy się na tak długo"

Karolina Ferenstein-Kraśko typowana jest na czarnego konia nowej edycji "Agenta Gwiazdy". Okazuje się jednak, że ona również zmagała się z wieloma problemami na planie show TVN. - Naprawdę emocjonalny hardcore, wiele mnie ten program kosztował - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Piotr Kraśko o udziale żony w "Agencie Gwiazdy 3": "Pierwszy raz od 10 lat rozstaliśmy się na tak długo"Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: Oskar Netkowski
d2oqd89
d2oqd89

Czternaścioro uczestników razem z Kingą Rusin wybierze się do Azji, żeby tam zdemaskować agenta gwiazdy. Program rozpocznie się w scenerii miejskiej, co na pewno ucieszy przyzwyczajonych do warszawskich standardów uczestników. Trudniej może być podczas finału, który rozegra się w malowniczych i pozornie spokojnych krajobrazach Bali. Jedną z uczestniczek tej edycji jest Karolina Ferenstein-Kraśko, która aspiruje na gwiazdę TVN-u. W rozmowie z nami opowiada o udziale w programie.

Oskar Netkowski, Wirtualna Polska: Czego możemy spodziewać się po twoim udziale w 3. edycji programu "Agent Gwiazdy"?
Karolina Ferenstein-Kraśko: Jeśli o mnie chodzi, to czas pokaże i przekonamy się w trakcie. Sama jestem ciekawa. Myślę, że wiele osób może być zaskoczonych. Ja również.

Będziesz szokować?
To będzie intelektualna, wielopoziomowa rozgrywka. Naprawdę emocjonalny hardcore. Wiele mnie ten program kosztował, ale i wiele nauczył. Mam takie poczucie, że odblokowałam się w wielu kwestiach po udziale w "Agencie Gwiazdy". *Takie traumatyczne przeżycia naprawdę potrafią wiele dobrego dać wbrew pozorom. *

Kinga Rusin chyba trochę się wygadała. Powiedziała, że spędziłaś na planie 40 dni. Czy to ty będziesz agentem gwiazdy?
Nie komentuję tego nawet. To nie było kompletnie w tym kontekście. Wszyscy zostali na planie do końca, bo obawiano się, że będzie tak jak wcześniej. Czyli, że wrócimy do Warszawy wcześniej niż pozostali uczestnicy i nas wytropią i zdemaskują. Tak było w poprzednich edycjach i teraz chciano uniknąć takich sytuacji. A Kinga? Z niczym się nie wygadała, wszyscy tam byliśmy.

d2oqd89

Ostatnio dużo się mówi o tobie i twoim programie, który miałabyś dostać w TVN-ie. Chciałabyś zostać gwiazdą tej stacji?
To jest kolejna burza w szklance wody. Skupiam się na tym, co robię teraz. Na swojej pracy, w której dużo się teraz dzieje. Wydałam książkę, mam dużo projektów związanych z moją firmą eventową i wiele innych zajęć, które pochłaniają mój czas. Staram się, żeby nic nie ucierpiało przez to, że mam jakieś obowiązki związane z promocją programu. I moja stadnina, i moje dzieci, które są dla mnie najważniejsze. Ale zobaczymy, co los przyniesie.

Czyli będziemy mogli częściej podziwiać cię na antenie TVN-u?
To się wszystko naprawdę jeszcze okaże. W "Agencie" nauczyłam się odpowiadać: zobaczymy. Tak więc: zobaczymy.

Słyszałem, że jesteś zagrożeniem dla Małgorzaty Rozenek-Majdan...
Ja nie słyszałam i nic mi na ten temat nie wiadomo.

Karolina Ferenstein-Kraśko znana jest z zamiłowania do jazdy konno. Sport ten wykształcił w niej umiejętność radzenia sobie w ekstremalnych warunkach. Sportowy duch nie opuszczał jej także podczas prac nad "Agentem Gwiazdy 3", o czym w rozmowie z Wirtualną Polską opowiada Piotr Kraśko, mąż uczestniczki programu.

d2oqd89

Jak zapatruje się pan na udział żony w programie?
Piotr Kraśko: Wspaniale się zapatruje! Sam ją do tego namawiałem. To bardzo ciekawy program, ciekawy projekt. To do niej pasuje, bo ona jest kobietą pełną pasji, wyzwań i ciekawości świata.

Nie martwił się pan o Karolinę? O to, czy sobie poradzi?
Ona posiada dużą łatwość odnajdywania się w różnych sytuacjach. Wiedziałem, że fizycznie poradzi sobie bez problemu z zadaniami w "Agencie". To wyczynowy sportowiec. W jej życiu było dużo rzeczy trudniejszych fizycznie. W czasach, kiedy ona naprawdę uprawiała jeździectwo wyczynowe na siedmiu, ośmiu koniach dziennie, to była ciężka praca. Zapanowanie nad tym ogromnym stworzeniem wymaga dużo wysiłku. W tym sensie wiedziałem, że sobie poradzi. A psychicznie? Uważam, że każdy wyjazd, każda podróż wzbogacają człowieka. Nic tak nie uczy, jak poznawanie nowych miejsc, nowej kultury, nowego sposobu myślenia - absolutnie myślę, że tak się właśnie stało.

No tak, ale była daleko od pana. Na drugim końcu świata, można powiedzieć.
Nie spodziewałem się, żeby TVN narażał życie uczestników, więc tu wierzyłem, że wrócą cali i zdrowi. To trudne psychicznie, bo spędza się 24 godziny na dobę z zupełnie obcymi ludźmi tak naprawdę. I to nie jest tak, że "o, pojechaliśmy sobie na wycieczkę krajoznawczą". Trzeba wejść z tymi ludźmi w poważne relacje. To były na pewno trudne doświadczenia dla nich wszystkich.

d2oqd89

Tęsknił pan za żoną?
Oj tak, tęskniłem. Po raz pierwszy od 10 lat na tak długo się rozstaliśmy.

Uczestnicy "Agenta Gwiazdy 3" to: Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Anna "Whatannawears" Skura, Maja Włoszczowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Ryszard "Peja" Andrzejewski, Victora Borsuka, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski oraz Piotr Świerczewski. Prowadzącą po raz kolejny została Kinga Rusin. Emisja pierwszego odcinka "Agenta Gwiazdy 3" 21 lutego o godz. o 21:30 w TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Rusin: "Nie wzięłabym udziału w "Agencie"

d2oqd89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oqd89