Trwa ładowanie...
d1uohn9

Piotr Kukulski cudem uniknął śmierci. Po latach pogodził się z siostrą

Syn Jarosława Kukulskiego udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o prezencie urodzinowym, przez który omal nie zginął, o relacjach z ojcem i starszą siostrą. Przed laty zapracował sobie na wizerunek czarnej owcy rodu Kukulskich, jednak dziś wydaje się być innym człowiekiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Kukulski zdobył się na mocne wyznanie
Piotr Kukulski zdobył się na mocne wyznanie (ONS.pl)
d1uohn9

Piotr Kukulski to syn Jarosława Kukulskiego i jego drugiej żony, Moniki Borys. 31-latek w rozmowie z "Super Expressem" wrócił pamięcią do swoich osiemnastych urodzin, na które dostał w prezencie kabriolet marki Mercedes. Trzy tygodnie po odebraniu prawa jazdy wsiadł za kierownicę, opuścił dach i pognał przez miasto 160 km/h. - Dachowałem 6 razy. Oczywiście jechałem bez dachu, pałąk pasażera się złamał, a mój nie i tylko dlatego żyję. Miałem skórę zdjętą z głowy, straciłem dwa litry krwi – wyznaje młody Kukulski.

Natalia Kukulska wspiera środowiska LGBT: "Musimy mierzyć się z walką o szacunek"

- Po tym wszystkim zamieszkałem z tatą na stałe, bo wiedziałem, że on woli mieć mnie przy sobie. Był rozwiedziony z moją mamą, chorował na serce, potem doszły dializy i okazało się, że ma tętniaka aorty brzusznej – mówi Piotr, który pomagał ojcu, jeździł z nim do szpitala i towarzyszył podczas operacji w Niemczech.

d1uohn9

- Wiedział, że mimo mojej szalonej natury, zawsze może na mnie liczyć – twierdzi syn zmarłego w 2010 r. kompozytora.

Młodszy brat Natalii Kukulskiej (13 lat różnicy) nie był z nią wtedy szczególnie blisko. Śmierć ojca zmieniła ten stan rzeczy, gdy razem trwali w żałobie, jednak kolejne rocznice spędzali już osobno. Jak dziś wyglądają ich relacje?

- Są serdeczne. Rozumiemy się i współpracujemy. W sobotę o 11.00 wspólne odsłonimy gwiazdę naszego taty w Opolu, a wieczorem podczas Festiwalu Piosenki Polskiej, w amfiteatrze odbędzie się koncert poświęcony Jarosławowi Kukulskiemu i Annie Jantar. Wiem, że szykują się niespodzianki z użyciem najnowszej techniki komputerowej i hologramu, sam jestem ciekaw jak wypadnie całość – dodaje Kukulski.

d1uohn9

Wspomniany koncert będzie można obejrzeć 5 września o 20:05 w TVP1 – za darmo na platformie WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1uohn9

Podziel się opinią

Share
d1uohn9
d1uohn9