Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Piotr Kukulski ostro o uchodźcach

Coraz więcej znanych osób wypowiada się w tej sprawie
Podziel się
Piotr Kukulski
Piotr Kukulski (ONS.pl)
d4cxxq2

Temat syryjskich uchodźców, którzy w ostatnich tygodniach masowo próbują przedostać się do Europy, budzi coraz więcej emocji. Swoje obawy przed przyjmowaniem tysięcy imigrantów do naszego kraju wyrazili już m.in. Magda Gessler, Mariusz Pudzianowski czy wróżbita Maciej. Nie brakuje też jednak głosów osób, które uważają, że Syryjczykom należy się pomoc.

Do drugiej grupy zdecydowanie nie można zaliczyć Piotra Kukulskiego, funkcjonującego w mediach jako Pikej. Brat Natalii Kukulskiej opublikował niedawno ostry wpis, w którym odniósł się do tej trudnej sytuacji.

To jest wojna, nie powinno się nikogo już do europy wpuścić, statki wojskowe powinny eskortować tych ludzi poza wody terytorialne europy zaraz po tym, jak tylko wpłyną w nasze wody, a przyjętych natychmiast deportować.... Ci ludzie są zagrożeniem dla naszej wolności, dobrobytu i bezpieczeństwa - czytamy.

d4cxxq2

Dodatkowo wszelkie zasiłki dla imigrantów-uchodźców powinny być natychmiast zlikwidowane w całej Europie, tylko to może zmniejszyć falę przyjezdnych bo większości z tych ludzi to wcale nie uchodźcy wojenni, a zarobkowi którzy przy okazji darmowych pieniędzy z głupiej UE dostaną jeszcze szansę na realizację swoich przestępczych celów religijnych! Empatia jest nam potrzebna przede wszystkim do własnych obywateli na których nie ma pieniędzy w UE, a nie dla ludności przyjezdnej, która najchętniej wszystkich nas by wymordowała... - kontynuuje Kukulski.

Co ciekawe, muzyk, który ostatnio nie cieszył się szczególną sympatią internautów, tym razem nie spotkał się z falą krytyki. Czy znane osoby powinny zabierać głos w tej sprawie? Jak sądzicie?

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2