Trwa ładowanie...
d1ogm41
News

Piotr Rubik chce schudnąć dla swojej żony!

Piotr Rubik jeszcze kilka lat temu nie przypominał człowieka, którym jest dzisiaj. Muzyk borykał się z nadprogramowymi kilogramami, które z biegiem czasu zaczęły mu przeszkadzać. Zadbał więc o siebie i sporo schudł, zmieniając tym samym swój wizerunek. Teraz pragnie zachować ten efekt na dłużej. W jaki sposób?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Rubik chce schudnąć dla swojej żony!
(AKPA)
d1ogm41

Kompozytor ma tendencję do tycia, która nie ułatwia mu zachowania idealnej sylwetki. W ostatnim czasie znowu postanowił zgubić trochę wagi jedząc dużo zdrowiej. Tym sposobem dołączył do grona gwiazd, które korzystają ze słynnej diety pudełkowej.

Jak informuje "Fakt", Rubik zdecydował się schudnąć dla młodszej o 18 lat żony. Chce znowu wyglądać idealnie, choć walka o utratę wagi sporo go kosztuje. Muzyk wypróbował już około 6 różnych diet, ale żadna z nich nie spełniła jego oczekiwań. Dopiero specjalne menu ułożone przez Mateusza Gesslera okazało się być dla niego idealne.

Okazuje się, że Rubik za 60 dni takiego żywienia płaci prawie 5 tysięcy złotych. Myślicie, że dzięki temu uda mu się zrzucić zbędne kilogramy?

d1ogm41
Agata Rubik, Piotr Rubik AKPA
Agata Rubik, Piotr Rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik AKPA
Agata Rubik, Piotr Rubik

Zobacz także: Rubik: "Zakochałem się od pierwszego wejrzenia i tak już zostało"

d1ogm41

Podziel się opinią

Share

d1ogm41

d1ogm41