Trwa ładowanie...
d2oy9um
News

Piotr Rubik świętuje z żoną rocznicę ślubu. Dzieli ich prawie 20 lat

Piotr Rubik to niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych kompozytorów. Prywatnie od wielu lat związany jest z Agatą Rubik. Aktualnie razem świętują 11. rocznicę ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Rubik ma powody do radości
Piotr Rubik ma powody do radości (East News, Fot: East News)
d2oy9um

Piotr Rubik znany jest głównie z jednego utworu, który śpiewali wszyscy. Chodzi oczywiście o "Niech mówią, że to nie jest miłość". To właśnie z nim ostatnio wrócił na scenę festiwalu w Opolu.

ZOBACZ TAKŻE: Opole 2019

11 lat temu popularny kompozytor stanął na ślubnym kobiercu. Kiedy wyszedł na jaw jego związek z Agatą Paskudzą, nie wróżono im najlepiej. Głównie przez to, że parę dzieli prawie 20 lat. Związki z dużą różnicą wieku wciąż budzą skrajne emocje.

d2oy9um

Tak się okazuje, że wszystkim niedowiarkom artysta ze swoją ukochaną utarli nosa. Dziś szczęśliwie świętują 11 lat bycia w związku małżeńskim. Owocem ich miłości są dwie córeczki - Alicja oraz Helena.

"To już 11 lat...." - napisał wzruszony Rubik na Instagramie pod archiwalną fotką. Żona artysty nie pozostała dłużna i również pokazała ślubne kadry. "11 lat po ślubie! Uważam, że dobrana z nas para" - pisze szczęśliwa.

Życzymy dużo miłości i kolejnych lat spędzonych razem!

d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um